بازدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز از یک واحد صنعتی تولیدکننده شیرینی و شکلات در استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز از یک واحد صنعتی تولید کننده شیرینی و شکلات بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این بازدید این واحد صنعتی مسایل، مشکلات، چالش ها و دغدغه های خود را با مدیر عامل شرکت به صورت مستقیم مطرح نمودند. در این بازدید دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مشکلات این واحد تولیدی توسط مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز صادر شد.


برگزاری سه شنبه های پاسخگویی با حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

هر سه شنبه صاحبان صنایع، صنعتگران و تولیدکنندگان می توانند با مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به صورت رودررو دیدار داشته و مسایل، مشکلات و دغدغه های خود را از نزدیک با ایشان در میان بگذارند.


بازدید مدیر عامل از چهار واحد صنعتی شهرک صنعتی اشتهارد

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز به همراه تنی چند از معاونان شرکت از چهار واحد صنعتی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این سلسه بازدیدها واحدهای صنعتی مسایل، مشکلات، چالش ها و دغدغه های خود را با مدیر عامل شرکت به صورت مستقیم مطرح نمودند. در این بازدید دستورات لازم جهت پیگیری و رفع مشکلات این واحدهای تولیدی توسط مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز صادر شد.


در عصر توسعه ارتباطات و رسانه‌ها، هیچ سازمانی بدون وجود نهاد روابط عمومی قابل تصور نيست/ ارتقاء نقش روابط عمومی‌ها به‌عنوان بازوی مشاوره‌ای در تصمیم گیری‌های کلان مدیریتی و استراتژیک سازمان‌ها/ تقویت انگیزه‌های درون‌ سازمانی و تلاش برای آگاه سازي عمومی، امید بخشی و کمک به قوام اعتماد مردمی

علي رسوليان در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن روز "ارتباطات و روابط عمومی" اظهار داشت: "نامگذاری روزی به نام "ارتباطات و روابط عمومی" که به مثابه آئینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. تلاشگران این عرصه همواره تلاش کرده‌اند تا پلی باشند برای ارتباط مؤثر و مستمر درون و برون سازمانی. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تأمین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم انداز روشن برای فردای بهتر است."


نیاز امروز هر سازمانی، ارتباط پيوسته با افكار عمومي است/ ايجاد و توسعه ارتباطات با ذينفعان در راستاي افزايش رضايتمندي سرمايه گذاران، صنعتگران و توليد كنندگان/ استفاده از تمامي امكانات و ظرفيت‌هاي اطلاع رساني براي آگاهي بخشي به مردم، رسانه‌ها و اركان حاكميت در استان‌ها

علی رسولیان روز دوشنبه در نشست ارتباط تصويري برخط با مسئولان روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها، ضمن تبريك فرارسيدن روز ملي ارتباطات و روابط عمومي، از تلاش‌های مديريت روابط عمومی اين سازمان و شركت‌هاي استاني تابعه براي ايجاد ارتباطات مؤثر با ذينفعان و اطلاع رساني مناسب اقدامات و دستاوردهاي حوزه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی تقدير كرد.


جدید

فراخوان: فراخوان عمومی شناسایی چاه‌های آب محدوده شهرستان اشتهارد (شهرک صنعتی امید البرز)

شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز درنظر دارد در راستای رفع کسری آب مورد نیاز شهرک ص ....