اخبار > نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در البرز برگزارشد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در البرز برگزارشد

(جمعه 18 بهمن ماه) به مناسبت آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،نمایشگاه استانی دستاوردهای چهل و یک ساله انقلاب در استان البرز افتتاح شد.

(جمعه 18 بهمن ماه) به مناسبت آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،نمایشگاه استانی دستاوردهای چهل و یک  ساله انقلاب در استان البرز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

این نمایشگاه که به همت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و همیاری کلیه ادارات، نهادها و ارگان های دولتی، خصوصی و نظامی البرز در روز 18 بهمن توسط دکتر شهبازی استاندار لبرز افتتاح شد، گزیده ای از دستاوردهای چهل ویک ساله ی خود را به نمایش گذاشتند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای 41 ساله انقلاب اقدامی موثر و حائز اهمیت در راستاي تبيين اهداف مقدس نظام اسلامي است.

محمدامين فرشي با بيان اين مطلب افزود: در این برهه حساس، ضروري است برای حفظ مجد و عظمت کشور، مردم و مسئولان یکپارچه شده و همچنان حفاظت از آرمان های نظام جمهوری اسلامی را جزو اولويت هاي خود قرار دهند.وي با اشاره به اينكه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای 41 ساله جمهوری اسلامی اقدامی موثر و حائز اهمیت است که باید به بهترین شکل ممکن تحقق پیدا کند، اظهار كرد: توجه به صنعت و پیشرفت اقتصادی کشور یکی از اقدامات مطلوبی بود که در قالب برنامه ها و سیاست های انقلاب اسلامی در کشور اتفاق افتاد.

فرشي افزود: امروز پس از گذشت41 سال از انقلاب اسلامی با به کارگیری سیاست ها و برنامه های مطلوب، شاهد رشد خيره كننده بخش صنعت در كشور هستيم که نشان از توانمندی و موفقیت انقلاب اسلامی دارد.مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با تاکید بر لزوم هماهنگی بیش از پیش در راستاي برگزاری هر چه پررنگ تر نمايشگاه توانمندي هاي 41 ساله انقلاب اسلامي، خاطرنشان كرد: شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور در نمایشگاه، دستاوردهاي 41 ساله حوزه خود را به نمايش گذاشته و پذيراي علاقمندان در محل دائمي نمايشگاه هاي استان البرز مي باشد.

تاريخ: 1398/11/21  | ساعت: ١٢:٣٨ | شناسه: ٩٤٧٢ | تعداد نمايش: 116

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج