اخبار > کلنگ زنی ۱۵ طرح‌ صنعتی و تولیدی درشهرک صنعتی کوثر/ایجاد فرصت‌های شغلی جدید درالبرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

کلنگ زنی ۱۵ طرح‌ صنعتی و تولیدی درشهرک صنعتی کوثر/ایجاد فرصت‌های شغلی جدید درالبرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از كلنگ زني 15 طرح صنعتي در شهرك صنعتي كوثر استان البرز خبر داد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز  از كلنگ زني 15 طرح صنعتي در شهرك صنعتي كوثر استان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی البرز،

فرشی گفت: همزمان با پنجمین روز از ایام مبارک دهه فجر، با حضور معاون توسعه روستایی وزیر کشور و استاندار البرز،کلنگ پانزده طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد با سرمایه گزاری بیش از ۲۸۰ میلیارد تومان و ایجاد بیش از ۸۵۰ فرصت شغلی  به زمین زده شد.

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي البرزافزود: دهه مبارک فجر فرصت بسيار ارزشمندی براي نشان دادن دستاوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامي و آگاهی بخشیدن به مردم در تمام حوزه ها و بخش ها بوده و همه بايد نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا به بهترين نحو ممکن برای نسل های مختلف به خصوص جوانان تبيين شود.

 

وي بیان کرد: تکميل و توسعه متوازن زيرساخت هاي عمراني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي و تسهيل و تمهيد حمايتي از صنايع کوچک از وظايف اصلي و اولويت هاي مهم ما بوده تا با فراهم کردن آنها، امنيت حضور سرمايه گذاران براي احداث و راه اندازي واحدهاي صنعتي و توليدي و سرمايه گذاران صنعتي در راستاي توليد ملي و اشتغال مولد مهيا کنیم.

 

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي البرز، خاطر نشان کرد: دهه مبارک فجر امسال با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری تبیین کردند و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی عظمت و شکوه دیگر دارد و صنعتگران در کنار آحاد مردم، دوباره حماسه ای با صلابت در را راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه خلق خواهند کرد.

تاريخ: 1398/11/21  | ساعت: ١١:٤٢ | شناسه: ٩٤٦٩ | تعداد نمايش: 86

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج