اخبار > هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی استان البرز وجود ندارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی استان البرز وجود ندارد

محمد امین فرشی اظهار داشت: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد.

محمد امین فرشی اظهار داشت: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،

فرشی گفت: دشمنان قسم‌خورده نظام تلاش دارند که با فشارهای اقتصادی و اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه، موجبات تعطیلی دومینووار واحدهای صنعتی و بیکاری هزاران کارگر را فراهم کنند ولی صنعتگران با تلاش و همت اجازه ندادند که این توطئه محقق شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، حفظ وضعیت اشتغال موجود در جامعه است که با همکاری صاحبان صنایع، این مهم محقق شده و امروز با ایجاد و راه‌اندازی واحدهای جدید، به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی جدید هستیم.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رونق تولید بیان داشت: تکیه بر رونق تولیدات داخلی علاوه بر اینکه می‌تواند وضعیت اشتغال را بهبود بخشد، باعث بهبود وضعیت معیشت مردم نیز خواهد شد.

فرشی افزود: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد و این مهم محقق نمی‌شود جز اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب عملیاتی و اجرایی شود.

وی تصریح کرد: مدیران شهرک‌های صنعتی استان البرز میزکار خود را داخل واحدهای صنعتی دایر کرده‌اند و تلاش دارند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را رصد کرده و با همفکری با صاحبان صنایع این مسائل و مشکلات را برطرف کنند.

محمد امین فرشی گفت: تولیدکننده باید برای ادامه فعالیت خود، به آینده امیدوار باشد و این امید تنها در سایه حضور مدیران در صحنه و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق می‌شود

تاريخ: 1398/11/21  | ساعت: ١٠:٣٠ | شناسه: ٩٤٦٤ | تعداد نمايش: 66

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج