اخبار > مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز خبر داد: تحقق 102 درصدی شاخص‌های اقتصاد مقاومتی در شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز خبر داد: تحقق 102 درصدی شاخص‌های اقتصاد مقاومتی در شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از تحقق102 درصدی شاخص های اقتصاد مقاومتی شرکت شهرک های صنعتی البرز در 9 ماهه نخست سال خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از تحقق102درصدی شاخص های اقتصاد مقاومتی شرکت شهرک های صنعتی البرز در 9ماهه نخست سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز محمد امین فرشی با اشاره به برگزاری جلسات هفتگی کارگروه اقتصاد مقاومتی در این شرکت، اظهار داشت: تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری و حمایت از تولید و اشتغال در استان از مهمترین اولویت های این شرکت در سال 98است.

وی افزود: تاکنون در 9ماهه نخست امسال بیش از102 درصد شاخص های اقتصاد مقاومتی در این شرکت محقق شده و بدیهی است با تلاش و پیگیری بیشتر همه بخش ها و معاونت های این شرکت، شاهد تحقق مطلوب این شاخص ها بوده ایم.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با بیان اینکه این شرکت به دلیل وجود  شهرک ها و نواحی صنعتی مصوب فعال با اشتغالزایی بیش از 6100نفر در امسال، نقش بسیار ویژه ای در صنعت و تولید استان و کشور خواهد داشت، افزود: اجرای مطلوب اهداف اقتصاد مقاومتی در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز می تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر حمایت از تولید، اشتغال و توسعه پایدار استان ایفا کند.

وی، حذف بروکراسی زاید اداری را نیز یکی از ضرورت های تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود فضای کسب و کار عنوان کرد و افزود: الکترونیکی شدن فرآیندها یکی از راهکارهای اصلی حذف بروکراسی زاید در این شرکت  می باشد و گفت: با توجه ویژه به دولت الکترونیک و الکترونیکی شدن فرآیندها، تا حد زیادی از تردد سرمایه گذاران به شرکت کاسته شده و فرآیندهای خدمت رسانی به صنعتگران و سرمایه گذاران تسریع شده است.

اين مسئول تامین زیر ساخت های لازم در شهرک ها و نواحی صنعتی استان را از اولویت های اصلی این شرکت برای حمایت از تولید و اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه تاکنون گام های بسیار موثری در این شرکت در زمینه تامین آب، احداث تصفیه خانه های صنعتی، تامین گاز و فیبر نوری شهرک ها و نواحی صنعتی، آسفالت کردن و تامین روشنایی معابر، ایجاد فضای سبز و ... برداشته شده است.

تاريخ: 1398/11/02  | ساعت: ٠٨:١٤ | شناسه: ٩١٢٦ | تعداد نمايش: 101

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج