اخبار > برگزاری اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت در استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت در استان البرز

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز از برگزاری اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت در استان البرز خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز از برگزاری  اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت در استان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز،

 محمدامین فرشی با اعلام اين خبر اظهار داشت اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت با رویکرد ایجاد ساختار مناسب برای ساماندهی طراحان پوشاک، زمینه‌سازی برای کشف استعدادها و خلاقیت های نو همسو با پوشاک اسلامی ایرانی، ایجاد اشتغال پایدار برای طراحان مد و لباس استان برگزار شد. ترویج طرح های استانی مناسب و تقدیر از طراحان و تلاشگران توسعه پوشاک ایرانی اسلامی از اهداف این رویداد دو روزه بوده است.

فرشی افزود: در ادامه برگزاری روز دوم رویداد که با گروه بندی شرکت کنندگان و تعیین موضوع رقابت آغاز گردید، چهار گروه از ساعت ۹:۳۰ صبح رقابت خود را از ایده پردازی اولیه آغاز کردند و پس از آن، اقدام به پیاده سازی ایده ها نمودند.پس از اتمام کار طراحی تا دوخت پوشاک، هیئت داوران محصولات تولیدی را مورد ارزیابی قرارداده و در نهایت گروه برتر، دوم، سوم و چهارم مشخص شدند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز اضافه کرد: در پایان با اجرای مراسم اختتامیه با حضور نماینده شرکت شهرکهای صنعتی البرز، مرکز تربیت مربی، تیم خوشه پوشاک استان البرز و شرکت کنندگان در اولین رویداد رقابتی از طراحی تا دوخت کشور، با کیفیتی بسیار خوب و رضایتمندی بالای شرکت کنندگان به کار خود پایان داد.

تاريخ: 1398/11/02  | ساعت: ٠٨:٠٦ | شناسه: ٩١٢٥ | تعداد نمايش: 85

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج