اخبار > صنايع كوچك و متوسط استان البرزباصادرات 100 ميليون يورو
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

صنايع كوچك و متوسط استان البرزباصادرات 100 ميليون يورو

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: صنایع کوچک مستقر درشهركهاي صنعتي استان البرز 100 میلیون يورو کالا به خارج از کشور صادرنموده اند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: صنایع کوچک مستقر درشهركهاي صنعتي استان البرز 100 میلیون يورو کالا به خارج از کشور صادرنموده اند.

 

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز افزود: از ابتدای امسال تاکنون، واحد های صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان البرزصد میلیون یورو کالا به کشورهای هدف صادراتی ارسال کردند.

 

فرشی تصريح كرد: مهمترین کار واحدهای صنعتی، برطرف کردن نیاز داخل و در کنار آن، صادرات محصولات است که این صنایع با جدیت و نیز با حمایت‌های شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در این مسیر در حرکت هستند.

  

وي اظهار کرد: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط ظرفیت‌های فراوانی برای ایجاد تولید و اشتغال دارند و این ظرفیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی باعث رشد کارآفرینی و توسعه فضای کسب و کار شده است.

 

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي البرز ادامه داد: البرز از استان‌های پیشرو در شاخص‌های واحدهای صنعتی کوچک مانند بهره وری، رقابت پذیری و ارزش افزوده بالاست که این شاخص‌ها در حوزه تولید بسیار مطلوب است.

 

وی اضافه کرد: سیاست‌های دولت‌هاي يازدهم و دوازدهم باعث افزایش رقابت پذیری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط شده که این مهم در کنار بین‌المللی کردن تولیدات صنعتی، از مهمترین برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است 

 

فرشي خاطرنشان كرد: امروزه بسیاری از واحدهای صنعتی کوچک نیاز صنایع بزرگ و تولید داخل را برطرف کرده و پیاده سازی نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران( Ispx ) مصداق بارز این اقدام است.

 

 

تاريخ: 1398/10/09  | ساعت: ٠٦:٥٤ | شناسه: ٨٨٦١ | تعداد نمايش: 69

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج