اخبار > حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در برنامه امروز البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در برنامه امروز البرز

محمدامین فرشی در مصاحبه با واحد خبر صدا و سيماي مركز البرز به تبيين بخشی از اقدامات صورت گرفته در سال جاری و به برنامه های شرکت در راستای رونق تولید و پروژه هاي اين شركت پرداخت.

محمدامین فرشی در مصاحبه با واحد خبر صدا و سيماي مركز البرز به تبيين بخشی از اقدامات صورت گرفته در سال جاری و به برنامه های شرکت  در راستای رونق تولیدو پروژه هاي اين شركت پرداخت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛

 

فرشی گفت: بروکراسی اداری در شرکت شهرکهای صنعتی ملموس نیست  به علت اینکه تمامی برنامه های شرکت به صورت آنلاین و در چارچوپ قانون با حفظ حقوق شهروندان صورت می پذیرد.

وی تصریح کرد: ۱۰نگین صنعتی استان (لکه صنعتی) بزودی به شهرک تغییر یافته تا صنعتگران مستقر در این نگینهای صنعتی بتوانند از تمامی مزایایی شهرکها برخوردار شوند .

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز اظهارکرد: با تلاش و جدیت و با همدلی مسئولین و صنعتگران استان این حق صنعتگران که برخورداری از معافیت مالیاتی (طی مصوبه ۱۳۴۶- شعاع ۱۲۰کیلومتری شهر تهران) می باشد که به ناحق نادیده گرفته شده پیگیری نموده تا حقوق حقه مشمولین معافیت مالیاتی احیا گردد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز: هدف اصلی استان هماهنگی ساختار اقتصادی  این استان می باشد.

وی ضمن  بیان این که بحول قوه الهی در پایان اسفند ماه ۹۸جشن رونق تولید با حضور مسئولین و مردم ولایتمدار استان برگزار خواهد شد،از باز فعال سازی ۱۰۰واحد صنعتی غیر فعال در استان خبرداد و آن را یکی از اقدامات و اخبار امید بخش در حوزه صنعت استان دانست .

 

محمد امین فرشی با حضور در برنامه امروز البرز در سیمای استان یکی دیگر از اخبار بسیار ارزشمند و امید آفرین را در سال رونق تولید یادآور شد، ۹۰واحد صنعتی در چند ماهاخیرسال جاری ۲۵درصد افزایش تولید داشتند که با همت همه صنعتگران هیچ واحد تولیدی زیر ظرفیت اقتصادی در استان نخواهیم داشت.

تاريخ: 1398/10/07  | ساعت: ١١:٢٢ | شناسه: ٨٨٣٢ | تعداد نمايش: 97

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج