اخبار > آغاز واگذاری زمین به صنوف آلاینده استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

آغاز واگذاری زمین به صنوف آلاینده استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از آغاز واگذاری زمین به صنوف آلاینده شهري استان در شهرکهاي صنعتی البرزخبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از آغاز واگذاری زمین به صنوف آلاینده شهري استان در شهرکهاي صنعتی البرزخبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

محمد امين فرشي اظهار کرد: با توجه به نیاز استان و دغدغه‌های موجود برای ساماندهی صنوف مزاحم شهری و برگزاری جلسات متعدد در سطوح عالی استانی، تصمیم برای انجام این کار توسط شرکت شهرک‌های صنعتی گرفته شد.

وی تصریح کرد: این شرکت نیز با تهیه طرح‌های لازم و اخذ موافقت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حداقل زمان ممکن فاز نخست این کار را برای ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم شهری به انجام رساند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرزافزود: این طرح برای استقرار واحدهای صنفی مزاحم شهری در داخل شهرکهاي  صنعتی ساماندهی  مي شود به طوری که واحدهای آلاینده مرتبط با صنایع فعال در شهرک صنعتی استقرار داده می‌شوند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز مهم‌ترین مزیت استقرار واحدهای صنفی مزاحم شهری در شهرک هاي صنعتي را برخوردار بودن از زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تلفن  و به شبکه اینترنت پرسرعت نیز متصل مي باشند.

محمد امین فرشی گفت: در راستای ساماندهی صنوف مزاحم شهری شرکت شهرکهای صنعتی استان با ۱۹نفر از ریخته گران و فلزتراشان استان انعقاد قرارداد (واگذاری زمین) جهت استقرار در شهرکهای صنعتی کوثر و اشتهارد در پائیز ۹۸  صورت داده است.

وی افزود: برای ساماندهی صنوف مزاحم شهری آماده همکاری با ذينفان و سایر ارگانهای مرتبط با این موضوع هستیم.

فرشی تصریح کرد: ایجاد مکان مناسب برای استقرار این واحدها از اولویتهای ما محسوب میشود که امیدواریم با همکاری اصناف محترم وارگانهای مرتبط، زمینه همكاري آن را فراهم نموده و در راستای رفاه شهروندان و هم استانی های عزیز و عمران آبادانی شهر و استان گام برداریم.

تاريخ: 1398/10/01  | ساعت: ١٠:١٠ | شناسه: ٨٧٥٥ | تعداد نمايش: 104

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج