اخبار > اولین رویداد ملی طرح های نوآورانه و استارت آپی صنایع کوچک و متوسط
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اولین رویداد ملی طرح های نوآورانه و استارت آپی صنایع کوچک و متوسط

محمد امین فرشی در اولین رویداد ملی طرح های نوآورانه و استارت آپی صنایع کوچک و متوسط که در مجتمع صنعتی ماموت برگزار شد، اظهار کرد: طی روز گذشته و امروز رویداد های بزرگ ملی را در البرز شاهد بوده ایم که نتیجه تلاش و زحمت شبانه روزی همکاران ما در این زمینه است.

محمد امین فرشی در اولین رویداد ملی طرح های نوآورانه و استارت آپی صنایع کوچک و متوسط که در مجتمع صنعتی ماموت برگزار شد، اظهار کرد: طی روز گذشته و امروز رویداد های بزرگ ملی را در البرز شاهد بوده ایم  که نتیجه تلاش و زحمت شبانه روزی همکاران ما در این زمینه است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

فرشي ادامه داد: در جریان رویداد دیروز بالغ بر  ۲۲۵تفاهم نامه میان واحدهای فناور و شرکت های ارائه کننده داشتیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در خصوص مراحل انتخاب ایده ها برای  افزود: اولین کار با ۱۰۶ایده برتر مواجه بودیم، پخته ترین تیم داوری را در این رویداد داشتیم، همکاران ما در حوزه صنایع کوچک نیز در ادامه از میان ۸۶کلیپ ارسال شده در خصوص ارائه ایده ها به انتخاب برگزیده ها پرداختند و در نهایت ۱۰ایده برتر انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه امروز به میزبانی مجتمع صنعتی ماموت برگزاری رویداد طرح های نوآور و استارت آپی صنایع کوچک و متوسط را داشتیم، افزود: تعریف استارت آپ این است که شروع یک حرکت و گامی رو به جلو است.

فرشی توضیح داد: در اکوسیستم استارت آپی باید حلقه مفقوده میان نوآوران و آنهایی که خواستار این نوآوری ها هستند را پیدا کرده و به گونه ای پیش رویم که این ارتباطات بیشتر شود.

وی گفت: تیم داوری بسیار خوبی برای قضاوت در خصوص ایده ها داشته ایم كه نتايج فينال ايده پردازي استارتاپ هاي كشور، استان كرمانشاه  با كسب رتبه اول، استان بوشهر رتبه دوم و استان البرز رتبه سوم ، اين مراسم پايان پذيرفت

تاريخ: 1398/09/24  | ساعت: ٠٩:٢٦ | شناسه: ٨٦٥٩ | تعداد نمايش: 107

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج