اخبار > عزم جدي واحد حقوقي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در سال رونق و توليد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

عزم جدي واحد حقوقي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در سال رونق و توليد

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از اقدامات واحد حقوقي شركت شهركهاي صنعتي البرز در طي 8 ماه نخست سال رونق و توليد خبر داد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از اقدامات واحد حقوقي شركت شهركهاي صنعتي البرز  در طي 8 ماه نخست سال رونق و توليد  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،

محمد امین فرشی در توضیح عملکرد ۹ماهه نخست سال جاری واحد حقوقی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: آزادسازی ۴هکتار از اراضی راکد از طریق اقدامات قضایی دنبال شده است.

وی در ادامه با اشاره به تعیین تکلیف قراردادهای راکد سنواتی در این مجموعه در ۹ماهه نخست سال جاری گفت: تعداد این قراردادها ۶۹فقره بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز افزود: انتقال قطعی اسناد مالکیت به واحدهای صنعتی نیز از دیگر اقدامات انجام شده در بازه زمانی ذکر شده در سال ۹۸است که مساحت سطح عرصه مربوط به این اسناد در مجموع برابر ۱۹۰هزار و ۱۶۶مترمربع بوده است.

وی تاکید کرد: در شرکت شهرکهای صکعتی استان البرز از ابتدای سال جاری تاکنون ترهین و بهره مندی ۹مورد از واحدهای صنعتی استان البرز از تسهیلات بانکی را نیز داشته ایم.

فرشی از تشکیل و برگزاری ۵جلسه داوری و حل اختلاف در خصوص رسیدگی به مشکلات واحدهای استان البرز از ابتدای سال جاری تاکنون سخن گفت و افزود: تعیین تکلیف اراضی راکد در مرحله تخصیص زمین، فوندانسیون و یا دیوار کشی از دهه ۷۰تا پایان سال ۹۴نیز از جمله دیگر موارد بررسی شده از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

وی در پایان با اشاره به دیگر اقدامات دنبال شده از ابتدای سال ۹۸تاکنون گفت: آغاز پایش اراضی راکد در مرحله اسکلت لوله و سوله ناقص مربوط به دهه ۷۰تا ۹۰نیز به انجام رسیده است.

 

تاريخ: 1398/09/12  | ساعت: ٠٨:٠٣ | شناسه: ٨٤٦٣ | تعداد نمايش: 116

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج