اخبار > دستاوردهای بی سابقه در سال رونق و تولید
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دستاوردهای بی سابقه در سال رونق و تولید

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از دستاوردهاي بي سابقه در سال رونق و توليد خبر داد.

 مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از دستاوردهاي بي سابقه در سال رونق و توليد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

محمد امین فرشی در خصوص دستاوردهای بی سابقه حوزه برنامه ریزی شرکت در هشت ماهه نخست سال جاری اظهار کرد: از نظر تعداد طرح های صنعتی به بهره برداری رسیده کسب رتبه سوم کشور در بازه زمانی ذکر شده در سال ۹۸ از جمله فعالیت ها است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش چهار برابری مساحت قراردادهای حق بهره برداری در هشت ماهه نخست جاری نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ افزود: افزایش ۲ برابری اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای ابلاغی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه امسال نیز از جمله دیگر دستاوردهای شهرک های صنعتی البرز از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در ادامه از کسب رتبه دوم کشوری توسط این مجموعه در سرمایه گذاری واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده در هشت ماه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال در همین بازه زمانی توانسته ایم رتبه دوم کشوری را در میزان اشتغال واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده از آن خود کنیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۶ طرح صنعتی با ایجاد اشتغال یکهزار و ۱۰۰ نفر در استان البرز حاصل شده است، عنوان کرد: میزان سرمایه گذاری انجام شده در این طرح ها در مجموع بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بوده است.

فرشی ادامه داد: بالغ بر ۶۱ قرارداد حق بهره برداری نیز از ابتدای سال ۹۸ تاکنون منعقد شده است که مساحت این طرح ها ۳۳ هکتار است و پیش بینی می شود حجم سرمایه گذاری انجام شده در این طرح ها در کل برابر ۱۱ هزار و ۱۳ میلیارد ریال باشد و ظرفیت اشتغال این طرح ها نیز بالغ بر یکهزار و ۹۰۰ نفر است.

وی با تاکید بر اینکه در میان شرکت های استانی زیرمجموعه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، رتبه شرکت شهرکهای صنعتی البرز امسال از گروه ۲ به گروه یک ارتقاء یافته است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با این توضیح که در سال جاری پروژه اقتصاد مقاومتی ارائه شده از سوی این مجموعه جزو ۵ طرح برتر استان البرز بوده است، بیان کرد: در این پروژه ظرفیت اشتغال زایی ۶ هزار نفر در شهرک های صنعتی استان البرز منظور شده است.

وی در پایان به کسب رتبه برتر توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در جشنواره شهید رجائی استان البزز اشاره کرد و گفت: این‌ جشنواره در خصوص ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان البرز بوده است.

تاريخ: 1398/09/10  | ساعت: ٠٨:٢٢ | شناسه: ٨٤٢٢ | تعداد نمايش: 90

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج