اخبار > بازديد رييس صنايع مجلس از شهرك صنعتي اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد رييس صنايع مجلس از شهرك صنعتي اشتهارد

سردار اكبريان رييس كميسيون صنايع مجلس بهمراه مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از چند واحد صنعتي مستقر در شهرك صنعتي اشتهارد بازديد كردند.

سردار اكبريان رييس كميسيون صنايع مجلس بهمراه مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از چند واحد صنعتي مستقر در شهرك صنعتي اشتهارد بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

نماینده مردم شهرستانهاي كرج ، اشتهارد، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار جهت راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال انجام می دهد.

سردار اكبريان اظهار داشت: حمایت از طرح رونق اقتصادی، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال پایدار و کمک به راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت های اساسی و مورد تاکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشد که این مهم باید با جدیت بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، رونق  توليدپیگیری شود.

رييس كميسيون صنايع مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرش مثبت نمایندگان به صنعت و تولید در کشور افزود : در کنار تلاش دولت و مجلس برای حل مشکلات بخش تولید، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال که دغدغه اصلی دولت، مجلس و مسئولین کشوری است، سرمایه گذاران واحدهای تولیدی باید به سمت تولید با کیفیت و رقابت پذیر رفته و زمینه صادرات محور شدن را در دستور کار داشته باشند.

در ادامه این دیدار  محمد امين فرشي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گزارشی کاملی از وضیعت زیرساخته و واحدهای فعال در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان ارائه کرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزگزارش از جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی درشهرکها و نواحی صنعتی استان در  7 ماه  اول سال 98 و وضعیت زیرساختها و واحدهای فعال و راکد مستقر در شهرکهای صنعتی استان به نماینده مردم در مجلس مطرح و از ایشان برای بازدید میدانی از شهرکهای صنعتی دعوت بعمل آورد

در ضمن از چند واحد صنعتي بازديد بعمل آوردند.

تاريخ: 1398/08/25  | ساعت: ١٢:٤٤ | شناسه: ٨٣٠٣ | تعداد نمايش: 124

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج