اخبار > حضور کارشناسان بیش از ۲۰ استان در اولین دوره آموزشی داوران استارت آپی در البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور کارشناسان بیش از ۲۰ استان در اولین دوره آموزشی داوران استارت آپی در البرز

معاون صنایع کوجک شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: اولین دوره. آموزشی داوران استارت آپی به میزبانی کرج و با حضور کارشناسان امر برگزار شد.

معاون صنایع کوجک شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: اولین دوره. آموزشی داوران استارت آپی به میزبانی کرج و با حضور کارشناسان امر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ؛امیر تورج کلانتری با بیان این مطلب گفت:به منظور تربیت داوران متخصص در زمینه کسب و کار های نوپا (استارت آپ ها)این دوره آموزشی برای اولین بار در کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان بیش از ۲۰. استان کشور در این دوره آموزشی شرکت کردند؛افزود: کارگزاران فن‌بازار،معاونین استانی صنایع کوچک شهرکهای صنعتی،مشاوران کلینیک های کسب و کار،کارشناسان معاونت های صنایع کوچک شهرکهای صنعتی کشور به مدت یک روز با مباحث مختلف کسب و کار های نوپا(استارت آپ.ها)و عوامل موفقیت یا شکست پروژه های استارت آپی و داوری ایده های استارت آپی آشنا شدند،

کلانتری با تاکید بر حمایت از ایده‌های استارت آپی توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد:حمایت از کسب و کارهای نوپا در سالی که رونق تولید نامگذاری شده میتواند.

علاوه بر استفاده از دانش و نبوغ جوانان ایرانی زمینه رشد و شکوفایی صنعت کشور را فراهم آورده و به ایجاد اشتغال کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

گفتنی است اولین دوره آموزشی داوران استارت آپی کشور به میزبانی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به مدت یک روز در مجموعه فرهنگی تفریحی دشت بهشت برگزار شد.

تاريخ: 1398/08/25  | ساعت: ١٠:١٢ | شناسه: ٨٣٠٠ | تعداد نمايش: 102

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج