اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از شهرک صنعتی ماموت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از شهرک صنعتی ماموت

در بازدید مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزاز شهرک صنعتی ماموت و جلسه با مديرعامل این شهرک صنعتی بر تکمیل زیرساخت ها دراین شهرک صنعتی تاکید شد.

در بازدید مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرزاز شهرک صنعتی ماموت و جلسه با مديرعامل این شهرک صنعتی بر تکمیل زیرساخت ها دراین شهرک صنعتی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز؛ فرشي مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت : توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی استان مهمترین اولویت در زمینه اجرای طرحهای عمرانی است .
محمد امين فرشي در اين  جلسه با اشاره به اهمیت شهرکهای صنعتی برای جذب سرمایه گذار , استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار گفت : علیرغم محدویت های بودجه ای , امسال توجه ویژه ای به توسعه کیفی در شهرکهاي صنعتی شده است .
وی با اشاره به لزوم همكاريهاي شركت شهركهاي صنعتي با مديران عامل شهركهاي خصوصي گفت : مشکلات بررسي شده در شهركهاي صنعتي خصوصي  با سعي و تلاش براي رفع موانع توليدي و فراهم آوردن نيازهاي ضروري تمام سعي و تلاش خود را بكار مي بريم.

فرشي اظهار داشت : با تکمیل زیر ساختها و امکانات زیر بنایی در شهرکها و نواحی صنعتی و راه اندازی واحد های صنعتی ، شاهد رشد اشتغال و توسعه صنعتی خواهیم بود .
وي با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد .

ايشان یادآور شد: به دنبال اجرای طرحها و ایده های جدید با مشارکت فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران کشورهای خارجی در شهرکهاي صنعتی هستیم، افزود: پیش بینی می شود با توجه به جدیت همكاري شرکت شهرکهای صنعتی استان البرزو مدیرعامل شهرک صنعتی ماموت، تلاشها به زودی به منصه ظهور و بروز برسد .

درپایان ضمن بازدید مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان از خط توليد شركت ماموت و همچنين از زير ساختهاي عمراني ابراز خرسندي از مديريت شهرك صنعتي ماموت  براي  سامان بخشيدن و توجه به توليد در سال رونق توليد  قول مساعد براي همكاريهاي لازم اعلام داشتند.

تاريخ: 1398/08/01  | ساعت: ٠٧:٥٦ | شناسه: ٨٠٥٤ | تعداد نمايش: 177

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج