اخبار > اولين نشست هم انديشي رويداد ملي و بين المللي تبادل فنآوري و استارتاپ
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اولين نشست هم انديشي رويداد ملي و بين المللي تبادل فنآوري و استارتاپ

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از برگزاري اولين نشست هم انديشي رويداد ملي و بين المللي تبادل فناوري و استارتاپ با محوريت استان البرز خبر داد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از برگزاري اولين نشست هم انديشي رويداد ملي و بين المللي تبادل فناوري و استارتاپ با محوريت استان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

 محمد امين فرشي گفت:اولين نشست هم انديشي رويداد ملي تبادل فناوري و استارتاپ با حضور نمايندگاني از استانداري ، سازمان صنايع كوچك، دانشگاهها، مراكز علمي، جهاد دانشگاهي و ديگر ادارات   به ميزباني شركت شهركهاي صنعتي استان البرز برگزار شد.

فرشي افزود: نخستین نشست‌ هم انديشيرويداد ملي تبادل فنآوري  و استارتاپبر مبنای نیاز‌های فناورانه شناسایی شده و با اتکا به توان داخلی برگزار شد.

ايشان با اشاره به اینکه بر اساس مدل توسعه‌ای یونیدو، حل مشکلات واحد‌های صنعتی از طریق مدل انتقال فناوری صورت می‌گیرد گفت: در این نشستد مشکلات فناوری واحد‌های صنعتی در برنامه‌های توسعه‌ای به لحاظ دانش فنی بررسی شد.

وي افزود: اگر قابلیت حل مشکلات فناوری واحد‌های صنعتی در داخل کشور موجود باشد با استفاده از پتانسیل فن بازار منطقه‌ای نیاز‌های فناورانه به مراکز علمی و دانشگاهی ازجمله پارک‌های فناوری و مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان اعلام می‌شود.

وی اضافه کرد: حضور مشاوران خبره و کمک  رساني  و راهكارهاي فناورانه بین متقاضیان و عرضه کنندگان و بهره مندی از حمایت‌های انتقال فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های تابعه را از برنامه‌های این نشست برشمرد.

فرشي افزود: در اين رویداد ایدهها و نیاز فناورانه رصد گرديد و نشست‌ گفتگوی رو در رو موضوعات مطرح و منجر به راهكارهاي فناورانه خواهد گشت.

تاريخ: 1398/07/24  | ساعت: ١٢:٣٥ | شناسه: ٧٩٩٨ | تعداد نمايش: 129

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج