اخبار > بازدید دادستان شهرستان اشتهارد از تصفيه خانه شهر ك صنعتي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید دادستان شهرستان اشتهارد از تصفيه خانه شهر ك صنعتي

دادستان شهرستان اشتهارد به همراه مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از تصفيه خانه شهرک‌ صنعتی اين شهرستان بازدید کردند.

دادستان شهرستان  اشتهارد  به همراه مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از تصفيه خانه  شهرک‌ صنعتی  اين شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،  دادستان شهر ستان اشتهارد در حاشيه این بازدید اظهار کرد: مسئولان وظیفه دارند ضمن حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، فضا را برای جذب سرمایه‌گذار و با توجه نمودن به حفظ محيط زيست زمينه رشد تولید کالای باکیفیت را فراهم کنند.

وی ضمن بازديد از روند ارتقا تصفيه خانه شهرك صنعتي اشتهارد  بر لزوم رعایت الزامات زیست محیطی و تجهیز  واحدهاي صنعتي  به پيش تصفيه  و انتقال آن به تصفیه خانه فاضلاب مرکزی تاکید کرد  و در ادامه گفت: هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل باشد، افزود: امسال رونق تولید به عنوان یک محور مهم، عملکردی و فعالیتی در کشور تبیین شده است.

نوروزي با بیان اینکه در حال جنگ اقتصادی هستیم و کارآفرینان در خط مقدم جبهه قرار دارند، ادامه داد: همه سعی و تلاش مسئولان دستگاه قضایی استان البرزدر جهت رفع موانع تولید بوده و روانسازی و انعطاف پذیری در رسیدگی به پرونده‌های سرمایه‌گذاران را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

وي با بیان اینکه حمایت گسترده از سرمایه‌گذارانی که دغدغه‌ای جزء تولید و ایجاد اشتغال ندارند از برنامه‌های دستگاه قضا است، تصریح کرد: متاسفانه برخی واحدهای تولیدی با مشکلاتی مواجه هستند و باید مشکلات آنها رفع و مورد حمایت قرار بگیرند.

دادستان شهرستان اشتهارد نیز اظهار کرد: حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی موجب رونق سرمایه‌گذاری و اشتغال و در نهایت رفع بیکاری می‌شود که این امر نقش به سزایی در کاهش بسیاری از تخلفات و آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی با تاکید بر اینکه رونق کارآفرینی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی و همچنین ایجاد اشتغال یکی از اولویت‌های اولیه زندگی مردم است، عنوان کرد: اگرچه اشتغال تنها دلیل وقوع آسیب‌های اجتماعی نیست اما بخشی از آسیب‌های اجتماعی نتیجه بیکاری و عدم اشتغال است و با ایجاد اشتغال و تامین زندگی مردم در حد کفاف می‌توان باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شد.

ايشان خاطرنشان کرد: حضور میدانی و بازدید مسئولان قضایی از واحد‌های تولیدی و صنعتی با هدف شنیدن سخنان مدیران تولید، بررسی مشکلات، شناخت موانع تولید در کنار ارائه مشاوره‌های حقوقی به صنعتگران می‌تواند نقش موثر و مفیدی در جهت رفع چالش‌های اشتغال و صنعت شهرک‌ صنعتی اشتهارد و تسهیل و روان سازی امور مربوط به آن داشته باشد.

تاريخ: 1398/07/24  | ساعت: ٠٧:٠٢ | شناسه: ٧٩٨١ | تعداد نمايش: 103

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج