اخبار > احیای واحدهای تولیدی رویکرد جدی در البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

احیای واحدهای تولیدی رویکرد جدی در البرز

محمد امین فرشی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز گفت: رویکرد احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد در استان به صورت جدی از سوی استاندار و دیگر مسئولان در حال پیگیری و اجرا است

محمد امین فرشی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز نیز گفت: رویکرد احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد در استان به صورت جدی از سوی استاندار و دیگر مسئولان در حال پیگیری و اجرا است

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز.

وی عنوان کرد: دستگاه قضا در استان نیز یکی از برنامه‌های مهم خود را برطرف ساختن مشکلات این واحدها قرار داده و تاکنون در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

فرشی  با بیان اینکه نرم افزاری برای بهره برداری از  واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها تهیه شده است، گفت: تمام مشخصات واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها در این سامانه قرار گرفته که دراختیار عموم قرارمی گیرد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه تلاش ها دراین زمینه در البرز ادامه دارد، افزود: سرمایه‌گذاران که تمایل به تملک واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها دارند می توانند در این زمینه وارد شوند، با دستور استاندار البرز سرمایه گذاران در این حوزه به صورت ویژه مورد حمایت قرار می گیرند.

به گفته وی سال گذشته ۷۷واحد تولیدی در البرز باز فعال شدند که با راه اندازی مجدد آنها زمینه اشتغال بیش از ۸۵۰نفر فراهم شده است.

امسال نیز احیای ۹۹واحد تولیدی و صنعتی نیمه راکد به البرز با اشتغالزایی بیش از ۸۰۰نفر تکلیف شده که از ابتدای سال جاری تاکنون ۲واحد فعال و تلاش ها برای بازیابی دوباره دیگر واحدها ادامه دارد.

البرز دارای سه هزار و ۵۰۰واحد تولیدی و صنعتی است که به گفته مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از مجموع کل واحدهای تولیدی و صنعتی این استان حدود سه هزار واحد تولیدی آنها کوچک و با اشتغالزایی کمتر از ۵۰ نفر راه اندازی شده اند.

بیش از ۵۵درصد واحدهای صنعتی استان در شهرک های صنعتی دولتی و غیردولتی مستقر بوده  که ظرفیت اشتغالزایی این واحدها ۶۷هزار نفر است.

سال گذشته ۷۷واحد تولیدی در البرز باز فعال شدند که با راه اندازی دوباره آنها زمینه اشتغال بیش از ۸۵۰نفر فراهم شد.

امسال نیز احیای ۹۹واحد تولیدی و صنعتی نیمه راکد البرز با اشتغالزایی بیش از ۸۰۰نفر تکلیف شده است.

تاريخ: 1398/07/02  | ساعت: ٠٨:٢٧ | شناسه: ٧٦٩٠ | تعداد نمايش: 149

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج