اخبار > مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد: كلنگ زني زمين سرمايه گذاري 11 هكتاري در شهرك صنعتي كوثر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد: كلنگ زني زمين سرمايه گذاري 11 هكتاري در شهرك صنعتي كوثر

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از كلنگ زني زمين سرمايه گذاري در شهرك صنعتي كوثر خبر داد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از كلنگ زني زمين سرمايه گذاري در شهرك صنعتي كوثر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيد رجايي و باهنر اظهار كرد: همزمان با هفته دولت و در راستاي تحقق شعار رونق توليد ،با حضور دكتر شهبازي استاندار البرز و جمعي از مسئولان استاني و شهرستان، مراسم كلنگ زني زمين سرمايه گذاري در شهرك صنعتي كوثر بر زمين زده شد.

وي با اشاره به اينكه هدف از اجراي اين طرح فراهم نمودن زمينه جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي است، افزود:زمين سرمايه گذاري مذكور در مساحت 11 هكتار در شهرك صنعتي نظرآباد واقع شده و پتانسيل جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي را دارد كه  اميدواريم با تامين زيرساخت ها فرايند جذب سرمايه گذاران در اين شهرك تسريع شود.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرزهمچنين از افتتاح يك واحد صنعتي در شهرك صنعتي كوثر خبر داد و گفت: واحد صنعتي كادا كارتن نيز در اين شهرك با حضوردكتر شهبازي استاندار البرز به بهره برداري رسيد .

به گفته فرشي شهرک صنعتی کوثر در سال 1372  به مساحت 50 هکتار  تاسیس و در سال 1395 طرح توسعه 165  هکتاری آن مصوب و توسط معاونت محترم صنایع کوچک وزارت صنعت ، معدن و تجارت کلنگ خورده است.ضمن اينكه  به دليل وجود  کارخانجات متنوع در این شهرک اعم از صنایع چوبی و سلولزی ، صنایع شیمیائی و پلاستیک  ، صنایع غذایی و بسته بندی ، صنایع  فلزی و ... این شهرک بهترین مکان جهت سرمایه گذاری است.

تاريخ: 1398/06/09  | ساعت: ٠٦:٤٤ | شناسه: ٧٤٧١ | تعداد نمايش: 124

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج