اخبار > برگزاري همایش تجلیل از مدیران تلاشگر عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد

برگزاري همایش تجلیل از مدیران تلاشگر عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري همایش تجلیل از مدیران تلاشگر در عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات خبر داد و گفت: اين همايش با رویکرد رونق تولید و با حضور تعدادی از نمایندگان شورای شهر کرج و مدیران استانی در سالن ميلاد كرج برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري همایش تجلیل از مدیران تلاشگر در عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات خبر داد و گفت: اين همايش با رویکرد رونق تولید  و با حضور تعدادی از نمایندگان شورای شهر کرج و مدیران استانی در سالن ميلاد كرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با بيان اينكه همايش تجلیل از مدیران تلاشگر در عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات با همكاري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،اتاق بازرگاني،سازمان ميراث فرهنگي و جهاد كشاورزي استان برگزار شد،افزود: ر: با توجه به شعار سال 1398 در خصوص رونق تولید و ضرورت توجه به اين مهم، 50 نفر از مدیران بخش خصوصی مورد تجلیل قرار گرفتند.

وي هدف از برپایی این همایش را ايجاد نگاه مثبت نسبت به انجام فعالیت های گروهی و سرمنشاء بسیاری از برنامه های تولید محور عنوان كرد و گفت:مدیرانی که توانستند در شرایط خاص كشور و علی رغم وجود تحریم ها، کارها را اداره کنند و چرخه ی تولید را بچرخانند و در کنار تولیدات، توانستند صادرات داشته باشند شايسته تقدير هستند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با بيان اينكه اين همايش با رویکرد رونق تولید برای نخستین‌بار در البرز برگزار شد،خاطرنشان كرد: مدیران برگزیده جزو برندها و انجمن های صنعتی معرفی شده ای هستند که با درنظر گرفتن شاخصه های ارزیابی، توسط مدیرکل سازمان ها، انتخاب و به دبیرخانه همایش معرفی شدند.

تاريخ: 1398/05/28  | ساعت: ١٠:٥٦ | شناسه: ٧٣٠٦ | تعداد نمايش: 110

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج