اخبار > بازديد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از واحد صنعتي تهويه هوا در شهرك صنعتي هشتگرد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از واحد صنعتي تهويه هوا در شهرك صنعتي هشتگرد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از واحد توليد كننده دستگاه هاي تهويه هوا در شهرك صنعتي هشتگرد كرج بازديد به عمل آورد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از واحد توليد كننده دستگاه هاي تهويه هوا در شهرك صنعتي هشتگرد كرج بازديد به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين زمينه گفت: در راستاي حمايت از صنايع كوجك و متوسط و به منظور آگاهي از مشكلات واحدهاي صنعتي كوچك مستقر در شهرك هاي صنعتي ،از واحد صنعتي توليد كننده دستگاه هاي تهويه هوا بازديد به عمل آمد .

وي با اشاره به اينكه در اين بازديد هيئت بازديد كننده در جريان آخرين محصولات اين واحد صنعتي قرار گرفتند،ادامه داد: در جلسه اي كه با حضور مديران شركت شهرك هاي صنعتي و نيز مديران اين واحد صنعتي برگزار شد ؛مشكلات و موانع موجود بر سر راه توليد مورد بحث و بررسي قرار گرفت و راهكارهاي لازم ارائه شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز  خاطر نشان كرد: اين واحد صنعتي با طراحی، مهندسی و تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و با وجود پرسنل مجرب و کارآزموده، و همچنین با استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کافی جهت تولید محصولات خود،يكي از تامین کنندگان تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مورد نیاز صنعت کشاورزی، مرغداری و دامداری، گلخانه ها و سالن های صنعتی استان است.

 

 

تاريخ: 1398/05/28  | ساعت: ١٠:٥١ | شناسه: ٧٣٠٥ | تعداد نمايش: 148

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج