اخبار > مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد: راه اندازی کلینیک کسب و کار در راستای حمایت از صنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد: راه اندازی کلینیک کسب و کار در راستای حمایت از صنایع کوچک

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در 9 گروه اصلی خبر داد و گفت: اين اقدام در راستاي حمایت از صنایع کوچک است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در 9 گروه اصلی خبر داد و گفت: اين اقدام در راستاي حمایت از صنایع کوچک  است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛محمدامين فرشي با  اشاره به اينكه در این کلینیک‌ها مواردی همچون عارضه‌یابی، تأمین مالی بازاریابی و کمک به مواد اولیه در قالب تیم‌های توانمندسازی بررسی می‌شود ،افزود:با ارائه خدمات شاهد شاخصه‌های مختلف صنعتی از جمله خوشه بیوتکنولوژی هستیم.

وي با اشاره به اینکه در حوزه شوینده‌ها نيز مرحله امکان سنجی انجام می‌شود، ادامه داد: نمایشگاه توانمندسازی صنایع کوچک با حمایت صنایع پوشاک و نساجی راه‌اندازی خواهد شد و در مدت زمانی که این نمایشگاه فعالیت دارد هیأت‌های تجاری عراق و افغانستان فرصت بازدید خواهند داشت.ضمن اينكه اعزام هیأت تجاری استان البرز به کشورهای اروپایی در دستور كار قرار دارد.

فرشي با تأکید بر اینکه حمایت از استارتاپ‌ها با هدف ایجاد تجارب اقتصادی مدنظر قراردارد، گفت: البرز قطب علم و فناوری است و شناسایی نیازهای فناورانه و رشد تکنولوژی از جمله فعالیت های قابل اهمیت استارتاپ‌ها است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز  با بيان اينكه بيش از یک هزار و 500 طرح صنعتی کوچک و متوسط در سطح استان در حال اجرا هستند،خاطرنشان كرد: عمده مشکلات صنایع کوچک شامل کمبود زیرساخت‌های تولید از قبیل برق و آب برای تولید، کمبود نقدینگی، منابع مالی و تسهیلات بانکی، مشکلات تأمین مواد اولیه و ماشین آلات تولیدی به واسطه نوسانات نرخ ارزی، مشکلات مالیاتی و تأمین اجتماعی و مسائل گمرکی است و با توجه به اينكه صنایع کوچک نقش مهمی در بهبود فضای اقتصادی کشور و استان ایفا می کنند ضرورت دارد مشکلات و معضلات صنایع کوچک با همدلی و همراهی مسئولان استان مرتفع شود.

تاريخ: 1398/05/22  | ساعت: ٠٩:٠٤ | شناسه: ٧١٥٨ | تعداد نمايش: 112

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج