اخبار > مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز: صنایع کوچک پاشنه آشیل رونق تولید هستند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز: صنایع کوچک پاشنه آشیل رونق تولید هستند

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: صنایع کوچک و متوسط یکی از ارکان بسیار مهم در زمینه اشتغالزایی و از عوامل تحرک صنایع متوسط و بزرگ محسوب می شوند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: صنایع کوچک و متوسط یکی از ارکان بسیار مهم در زمینه اشتغالزایی و از عوامل تحرک صنایع متوسط و بزرگ محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز محمدامين فرشي با تبريك به مناسبت 21 مرداد ماه روز حمايت از صنايع كوچك گفت:اينگونه صنايع در کنار دارا بودن ویژگی های مثبتی مانند انعطاف پذیری با مشکلات عدیده ای نیز روبرو هستند.

وي با اشاره به اينكه تمایل به بدهکار شدن از مهمترین نقاط ضعف این صنایع به شمار می رود،افزود:صنایع کوچک در کنار داشتن ویژگی‌های مثبتی از جمله انعطاف‌پذیری، تولید نیروی انسانی، زمینه‌ساز بودن در راستای افزایش صادرات و پایین بودن هزینه تغییر در موضوعیت آن ها با مشکلات عدیده‌ای نیز روبه رو هستند.

فرشي با بيان اينكه روز۲۱ مرداد ماه روز حمایت از صنایع کوچک نامگذاري شده و بايد در اين راستا قدم برداريم  ادامه داد: مسائل مالی و بدهکار شدن آن ها به بانک‌ها، محدود بودن بازار محصولات و مشکلات مدیریتی و بازاریابی از جمله مشكلاتي است كه صنايع كوچك و متوسط با آن دست به گريبان هستند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد:صنايع كوچك و متوسط پاشنه آشيل رونق توليد هستند و در سالي كه رونق توليد نامگذاري شده همه ما وظيفه داريم حمايت تمام و كمال از صنايع كوچك و متوسط استان را در دستور كار داشته باشيم.

تاريخ: 1398/05/22  | ساعت: ٠٨:٥٤ | شناسه: ٧١٥٧ | تعداد نمايش: 104

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج