اخبار > بازديد معاون صنايع وزير صمت و دكتر بهمني از شهرك تخصصي آب در شهرستان طالقان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون صنايع وزير صمت و دكتر بهمني از شهرك تخصصي آب در شهرستان طالقان

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: معاون صنايع وزير صمت ، از روند عمليات اجرايي شهرك تخصصي آب در شهرستان طالقان بازديد به عمل آوردند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: معاون صنايع وزير صمت ، از روند عمليات اجرايي شهرك تخصصي آب در شهرستان طالقان بازديد به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين زمينه گفت: به منظور بررسي روند اجراي عمليات ساخت شهرك تخصصي آب در طالقان،فرشادمقيمي معاون صنايع وزير صنعت،معدن و تجارت به همراه محمود بهمني  نماينده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي،امام جمعه و فرماندار طالقان و جمعي از مديران استان از محل اجراي اين پرویه بازديد به عمل آوردند.

وي افزود: همچنين جلسه اي با حضور معاون صنايع وزير صمت و ديگر مسئولان در فرمانداري شهرستان طالقان برگزار و در خصوص راهكارهاي تسريع در روند اجراي عمليات اين شهرك بحث و تبادل نظر شد.

فرشي با اشاره به اينكه این پروژه در راستای توسعه اقتصادی استان اهميت زيادي دارد، ادامه داد: ایجاد شهرک تخصصی آب در طالقان گامی موثر در جهت محرومیت زدایی و اشتغالزایی است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: شهرک تخصصی آب با توجه به همجواری البرز به بازار مصرفی شهر تهران می تواند در اشتغال زایی و درآمدزایی طالقان سهم بسیار ارزنده ای داشته باشد،ضمن اينكه با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های طالقان می توانیم شاهد رشد و توسعه شتابان این شهرستان باشیم.

تاريخ: 1398/05/20  | ساعت: ١٤:٣٣ | شناسه: ٧١٣٠ | تعداد نمايش: 134

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج