اخبار > دیدار مديرعامل و مديران شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با ائمه جمعه استان به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دیدار مديرعامل و مديران شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با ائمه جمعه استان به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: به مناسبت گرامیداشت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک،جمعي از مديران و معاونين شركت با ائمه جمعه شهرستان هاي استان البرز ديدار و گفتگو كردند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: به مناسبت گرامیداشت ۲۱مرداد روز حمایت از صنایع کوچک،جمعي از مديران و معاونين شركت با ائمه جمعه شهرستان هاي استان البرز ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك  هاي صنعتي استان ،محمد امين فرشي افزود:به منظور آشنايي با ديدگاه هاي ائمه جمعه محترم شهرستان هاي استان در خصوص بخش صنعت و ارائه رهنمون در مورد رونق توليد و تحقق شعار مقام معظم رهبري جمعي از مديران و معاونين شركت به همراه مديرعامل با ائمه جمعه استان ديدار و گفتگو كردند.

وي با اشاره به اينكه اقتصاد و اشتغال مساله پیچیده ای است و  باید از مهمترین خواسته های آحاد جامعه باشد،ادامه داد: تریبون نماز جمعه يکی از بانفوذ ترین جایگاه های اطلاع رسانی به مردم برای حمایت از صنایع کوچک و رونق تولید است.

فرشي با اشاره به اينكه نفوذ کلام ائمه جمعه  در حمایت از صنایع کوچک و استفاده آحاد مردم از تولیدات داخل غیر قابل انکار است،اظهار كرد:شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز نیز در راستای اجرای اهداف خود در جهت حمایتهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری از صنایع کوچک و متوسط مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی گام برمیدارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز خاطرنشان كرد:ائمه جمعه استان نيز در اين ديدارها حمایت خود را از صنایع کوچک استان اعلام نموده و  خود را بر حمایت  دائم و مستمر از صنایع کوچک مکلف دانستند چرا كه به اعتقاد ائمه محترم جمعه در شرایط کنونی صنایع خرد و کوچک  مي توانند  به اقتصاد کشور كمك كرده  و نقش تاثیرگذاری در رونق  اقتصادي داشته باشند.

تاريخ: 1398/05/20  | ساعت: ١٣:٣٥ | شناسه: ٧١٢٩ | تعداد نمايش: 94

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج