اخبار > بازدید تجار عراقی از واحدهای صنعتی البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید تجار عراقی از واحدهای صنعتی البرز

هیات تجاری شامل تجار و کارشناسان عراقی روز سه شنبه با حضور در استان البرز از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ماهدشت بازدید کردند.

هیات تجاری شامل تجار و کارشناسان عراقی روز سه شنبه با حضور در استان البرز از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ماهدشت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

محمد امین فرشی مدیر عامل شرکت شهرک صنعتی البرز در جریان این بازدید گفت: با توجه به نزدیکی کشور عراق از بعد جغرافیایی و نیز روابط فرهنگی ۲ کشور، زمینه مبادلات تجاری ۲ کشور بیش از گذشته فراهم شده است.

به این منظور هیاتی شامل تجار و کارشناسان عراقی با هدف آشنایی با ظرفیت تولید استان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ماهدشت بازدید کردند.

فرشی با بیان اینکه هدف این است که مبادلات اقتصادی را با کشورهای منطقه از جمله عراق افزایش دهیم عنوان کرد: این هیات تجاری از کارخانه اطلس سرام البرز بازدید و با محصولات این شرکت شامل انواع کاشی، سرامیک های صادراتی و شیشه های سرامیکی آشنایی پیدا کردند.

وی ادامه داد: البرز دارای ظرفیت های ویژه ای به خصوص در بخش صنعت است که سرمایه گذاران دیگر کشورها از جمله عراق می توانند در آن حضور یابند، همچنین بیش از ۱۵۰ برند ملی کشور در این استان وجود دارد که قابلیت تامین بخشی از نیاز بازار عراق را دارند.

بیش از ۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی با اشتغال زایی ۲ هزار نفر در شهرک صنعتی ماهدشت مشغول به فعالیت هستند.

همچنین بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در استان البرز وجود دارند که از این تعداد ۱۵۰ واحد برند ملی هستند.

تاريخ: 1398/05/09  | ساعت: ١٢:١٦ | شناسه: ٦٩٧٢ | تعداد نمايش: 113

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج