اخبار > تقدیر از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تقدیر از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز

در مراسمی که با حضور استاندار البرز ورئيس كميسيون صنايع مجلس و دیگر مسئولان استانی در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به خاطر رتبه اول شهرک صنعتی کوثر در کشور قدردانی به عمل آمد.

در مراسمی که با حضور استاندار البرز ورئيس كميسيون صنايع مجلس و  دیگر مسئولان استانی در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد، از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به خاطر رتبه اول شهرک صنعتی کوثر در کشور قدردانی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،در این مراسم لوح تقدیر به خاطر نمونه شدن شهرک صنعتی کوثر در کشور به محمدامین فرشی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اهدا شد.

فرشی در این مراسم با قدردانی از زحمات استاندار محترم البرز و دیگر مسئولان و صنعتگرانی که وی را در این مسیر همراهی نموده اند، اظهارکرد: شهرک صنعتی کوثر به دلیل زیرساخت های مناسب،فضای سبز کافی  و ورودی ها ی مناسب از طرف داوران به عنوان شهرک نمونه کشوری برگزیده شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استا البرز خاطرنشان کرد: از تمام صنعتگران و بخصوص هیئت مدیره شهرک صنعتی کوثر که در این مسیر ما را همراهی کرده اند، قدردانی نموده و امیدوارم در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده شاهد کسب موفقیت های بیشتری در زمینه رونق تولید استان البرز باشیم.

لازم به ذکر است شهرک صنعتی کوثر در 30کیلومتری شهرستان اشتهارد واقع شده و بیش از 100 واحد صنعتی در این شهرک مشغول به کار می باشند.

تاريخ: 1398/04/22  | ساعت: ١٠:٣٩ | شناسه: ٦٧١٤ | تعداد نمايش: 422


خروج