اخبار > پيام تبريك مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزبه مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع)
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پيام تبريك مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزبه مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع)

محمد امين فرشي فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف تحیه و الثناء را به مردم شریف استان البرز به ويژ خدمت صنعت گران و همكاران شركت شهركهاي صنعتي استان تبریک گفت .

محمد امين فرشي  فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف تحیه و الثناء را به مردم شریف استان البرز به ويژ خدمت صنعت گران و همكاران  شركت شهركهاي صنعتي  استان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان البرز ، محمد امين فرشي  طی پیامی فرارسیدن  سالروز ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه آلاف تحیه و الثناء را به مردم شریف استان البرز به ويژ خدمت صنعت گران و همكاران  شركت شهركهاي صنعتي  استان تبریک گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رؤوف علی بن موسی الرضا(ع) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند. این روزها میهن اسلامی مملو است از عطر جان افزای محبت و کرامت اهل بیت(ع) و این ایام مصادف شده با دهه کرامت، آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پایان آن نیز با میلاد حضرت امام رضا(ع) است. ایران اسلامی مفتخر است به میزبانی از خاندان عصمت و طهارت و فرزندان با کرامت امام موسی کاظم، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد بن موسی(ع) و حضرت رضا(ع) و در این ایام سرور و شادی، حال و هوای معنوی و شورانگیزی جای جای نظام اسلامی را در بر گرفته است.

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده به تمام دوستداران و عاشقان این امام همام، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسئلت دارم.

محمد امين فرشي       

رئيس هيأت مدير ه و مدير عامل

تاريخ: 1398/04/22  | ساعت: ٠٧:٠٢ | شناسه: ٦٧٠٥ | تعداد نمايش: 437


خروج