اخبار > برگزاری 10 دوره آموزشی مدیریت ،مهارتی و کارآفرینی در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری 10 دوره آموزشی مدیریت ،مهارتی و کارآفرینی در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری10 دوره آموزشی مدیریت ،مهارتی و کارآفرینی در این شرکت خبر داد .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری10 دوره آموزشی مدیریت ،مهارتی و کارآفرینی در این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ،محمدامین فرشی با بیان این خبر گفت:در راستای ارتقای توانمندی های مدیریتی و مهارتی کارکنان و مدیران شرکت،درسه ماهه اول سال جاری برای 204 نفر و به میزان 1632 نفرساعت دوره های آموزشی برگزار شده است .

وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه برای اولین بار در استان البرز توسط شرکت شهرک های صنعتی استان البرز برگزار خواهد شدد،افزود: دوره آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه روزهای تیرماه جاری برای مشاوران شرکت برگزار می شود.

فرشی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را پرورش مشاوران متخصص منطبق با استانداردهای کشور کره جنوبی عنوان و خاطرنشان کرد: بدون‌شک شرکت‌های تولیدی و صنعتی کشور به منظور بقا در بازارهای داخلی و افزایش توان صادراتی خود نیازمند افزایش کیفیت محصولات و همچنین کاهش بهای تمام‌شده تولید خواهند بود که همه‌ موارد یادشده‌ با بهره‌مندی از فناوری‌های روز مدیریتی و فناوری قابل دستیابی است.

لازم به ذکر است دوره آموزشی شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز روزهای 24 و 25 تیرماه برگزار می شود.

تاريخ: 1398/04/15  | ساعت: ١٢:١٢ | شناسه: ٦٦٣٧ | تعداد نمايش: 396


خروج