اخبار > 99 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان البرز باز فعال سازی می شوند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

99 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان البرز باز فعال سازی می شوند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در نشست خبری اصحاب رسانه با بیان اینکه استان البرز سال گذشته رتبه بالایی در بازفعال سازی واحدهای صنعتی غیرفعال کسب کرده است،گفت: بازفعال سازی 99 واحد صنعتی دیگر نیز برای سال جاری به ما تکلیف شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در نشست خبری اصحاب رسانه با بیان اینکه استان البرز سال گذشته رتبه بالایی در بازفعال سازی  واحدهای صنعتی غیرفعال کسب کرده است،گفت:  بازفعال سازی 99 واحد صنعتی دیگر نیز برای سال جاری به ما تکلیف شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،محمد امین فرشی با اشاره به اینکه البرز، به عنوان يكي از استان هاي صنعتي كشور با داشتن بيش از سه هزار و 500 واحد توليدي و صنعتي نقش بسزايي در توليد و اشتغال در استان و منطقه مي تواند ايفا كند، افزود:در 3 ماهه ابتدایی سال‌ جاری تعداد 9 واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند.

وی با اشاره به اینکه  استان البرز بیشترین رقم تعداد واحد‌های ابلاغی جهت بازفعال سازی در کشور را دارد،اظهار کرد: احياي شركت هاي نيمه فعال و باز فعال كردن واحدهاي راكد نويد بخش ايجاد اشتغال و رونق توليد در صنعت استان در سال 98 خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد:در سال 97 تعداد 76 واحد صنعتی نیمه فعال به چرخه تولید بازگشتند که با راه اندازی مجدد این واحدها زمینه اشتغال بیش از 850 نفر فراهم شد.

فرشی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه های ابلاغی سازمان ، به ما تکلیف شده که تا پایان سال جاری تعداد 99واحد صنعتی را به چرخه تولید بازگردانیم که این امر  می تواند زمینه اشتغال بیش از 800 نفر را فراهم کند.بنابراین تلاش می‌کنیم با توجه ویژه به فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد به‌عنوان ظرفیت قابل توجه و بالقوه تولید و اشتغال، شاهد بازگشت این واحدها به چرخه تولید استان باشیم.

تاريخ: 1398/04/11  | ساعت: ١٠:٥٤ | شناسه: ٦٥٦٩ | تعداد نمايش: 511


خروج