اخبار > حضور اعضای خوشه پوشاک استان البرز در نمایشگاه گوانگژوی چین
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور اعضای خوشه پوشاک استان البرز در نمایشگاه گوانگژوی چین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از حضور اعضای خوشه پوشاک استان البرز در نمایشگاه گوانگژوی چین خبر داد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از حضور اعضای خوشه پوشاک استان البرز در نمایشگاه گوانگژوی چین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،محمدامین فرشی با بیان این خبر گفت:حضور در نمایشگاه های خارجی علاوه بر آشنایی با ظرفیت های کشورهای دیگر روابط اقتصادی استان را با دیگر کشورها تقویت کرده و منتج به ارزآوری و اشتغالزایی بیشتر می گردد.

وی با بیان  اینکه نمایشگاه گوانجو چین فرصتی مناسب و موثر برای ارائه محصولات و خدمات در سطح بین الملل است،افزود:واحدهای صنعتی می توانند با حضور در این نمایشگاه و مواجهه با تعداد زیادی از خریداران بالقوه در جهت توسعه تجارت خود گام های موثری بردارند.

فرشی با اشاره به اینکه  حضور در چنین نمایشگاهی می تواند آگاهی نسبت به یک برند را افزایش دهد و تصویر و تجارت یک شرکت را بهبود بخشد، ادامه داد: برقراري ارتباط ميان واحدهاي توليدي ، صادراتي و خريداران خارجي، كمك به بازاريابي و معرفي بازارهاي صادراتي‌كشورهاي همسايه توسط رايزنان بازرگاني جمهوري اسلامي ايران در خارج از مهم ترین نتایج شرکت در نمایشگاه های خارجی است.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری تور صنعتی اعضای خوشه پوشاک استان البرز از واحدهای پوشاک استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این تور با هدف آشنایی صنعتگران البرزی با توانمندی های استان آذربایجان شرقی در صنعت پوشاک برگزار می شود.

فرشی همچنین خاطرنشان کرد: طرح امکان سنجی توسعه خوشه فرش استان البرز نیز در راستای توسعه صنعت فرش استان به زودی شروع خواهد شد.

 

تاريخ: 1398/04/09  | ساعت: ١٢:٠٣ | شناسه: ٦٥٣٠ | تعداد نمايش: 515


خروج