اخبار > رشد سه برابری واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رشد سه برابری واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از افزایش سه برابری واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از افزایش سه برابری واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز،محمدامین فرشی در این زمنیه گفت: در راستای ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و حمایت از تولید کالای ایرانی و با حمایت هایی که توسط شرکت شهرک های صنعتی استان البرز انجام شده است،شاهد افزایش سه برابری زمین در شهرک های صنعتی استان البرز در سال 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.

وی با اشاره به اینکه شرکت شهرک های صنعتی استان البرز تمام تلاش خود را در راستای توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی به کار خواهد بست،افزود:حمایت استانداری و مسئولان ارشد استان و رغبت صنعتگران و سرمایه‌گذاران در ورود به شهرک‌های صنعتی با توجه به تکمیل و توسعه زیرساخت‌های لازم از عوامل رشد واگذاری زمین بوده است.

فرشی با بیان اینکه میزان واگذاری زمین در سال گذشته حدود 7 هکتار بوده که این میزان در سال 98 به بیش از 20 هکتار رسیده است، از عزم و اراده این شرکت در جهت تکمیل و توسعه زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به منظور حمایت از رونق تولید و ایجاد اشتغال خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها و بسترهای لازم از مهمترین اولویت‌های این شرکت بوده و در این خصوص از تمام توان خود در جهت تکمیل زیرساخت‌ها استفاده خواهیم کرد.

 

تاريخ: 1398/04/09  | ساعت: ١٢:٠٠ | شناسه: ٦٥٢٨ | تعداد نمايش: 491


خروج