اخبار > دیدارصنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد با مسئولان قضایی شهرستان اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دیدارصنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد با مسئولان قضایی شهرستان اشتهارد

به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه جمعی از صنعتگران البرزی با رئیس دادگستری‌ شهرستان اشتهارد دیدار و گفتگو کردند.

به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه جمعی از صنعتگران البرزی با رئیس دادگستری‌ شهرستان اشتهارد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،مدیر شرهک صنعتی اشتهارد در این زمینه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر،جمعی از صنعتگران و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد با رئیس دادگستری ،دادستان و دیگر مسئولان قضایی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

محمد مهدی توحیدی افزود: در این دیدار صنعتگران از تعامل و همراهی مثال زدنی دستگاه قضا و مسئولان دادگستری شهرستان اشتهارد با واحدهای صنعتی قدردانی نمودند.وی خاطرنشان کرد: همراهی و تعامل دستگاه قضا با واحدهای صنعتی  علاوه بر کاهش مشکلات صنعتگران،امنیت خاطر را برای سرمایه گذاران به همراه دارد که همین امر موجب جذب سرمایه گذاران بیشتر به شهرک های صنعتی خواهد شد و زمینه رونق اقتصادی بیش از پیش فراهم خواهد شد.

رئیس دادگستری اشتهارد نیز با اشاره به استمرار حمایت قوه قضائیه از تولید و صنعت و مبارزه با مفاسد اقتصادی ،گفت: حمایت توأم دستگاه قضایی از صنعت و مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله راهبردهای اصولی جاری است.

علی بستامی با اشاره به اینکه در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز باید توجه ویژه ای به اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم احتمالی وجود داشته باشد، افزود: یكی از مهمترین راهبردهای قوه قضائیه با محوریت معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از تولید داخلی و فعالیت های سالم اقتصادی در قالب های مختلف است.

وی با تأكید بر لزوم توجه بیش از پیش بر افزایش و ارتقای كمی و كیفی تولیدات داخلی خاطرنشان کرد: در شرایط كنونی در حوزه فردی و اجتماعی نیازمند توانمند سازی اقتصادی هستیم كه در این حوزه سازمان های مردم نهاد و تشكلهای بخش خصوصی می توانند به صورت مؤثر نقش آفرینی كنند.

تاريخ: 1398/04/05  | ساعت: ١٢:٤٣ | شناسه: ٦٤٩٣ | تعداد نمايش: 762


خروج