اخبار > برگزاری جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز

مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در این شرکت خبر داد.

مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در این  شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،رضا زینعلی با بیان اینکه این جلسه به منظور رسیدگی و بررسی پرونده راکد صنعتگران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان البرز با حضور داور و حکم مرضی الطرفین برگزار شد، افزود: در اين جلسه تعداد 13 پرونده جمعا به متراژ 4/42862 متر مربع مورد برررسي و داوري قرار گرفت ..

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فسخ و آزاد سازی آنها از برنامه‌های مهم و در دستور کار است،اظهار کرد: با واگذاری اراضی راکد به متقاضیان دیگر، روند ساخت وساز و اجرای طرح های صنعتی شتاب می‌گیرد.ضمن اینکه با نظارت بر روند ساخت و ساز واحد‌های صنعتی و تعیین فرصت قانونی و مهلت برای ساخت و ساز‌، امکان بورس بازی زمین و سوء استفاده افراد سودجو در شهرک‌های صنعتی از بین می رود.

زینعلی خاطرنشان کرد‌: شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از دو مرحله ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیئت حل اختلاف و داوری اقدام می‌نماید تا با تعیین تکلیف پرونده های حقوقی، زمین مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران واقعی جهت ایجاد واحدهای تولیدی و فرصت‌های شغلی در سطح استان فراهم شود.

تاريخ: 1398/04/03  | ساعت: ٠٧:٣٢ | شناسه: ٦٤٥٩ | تعداد نمايش: 890


خروج