اخبار > برگزاري جلسه كنسرسيوم صادراتي پوشاك در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه كنسرسيوم صادراتي پوشاك در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه كنسرسيوم صادراتي پوشاك و شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد و گفت: در اين جلسه آخرين وضعيت كنسرسيوم صادراتي پوشاك و اقدامات و فعاليت هاي صورت گرفته با حضور نمايندگان خوشه پوشاك استان البرز،نمايندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت و اتاق بازرگاني البرز بررسي شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه كنسرسيوم صادراتي پوشاك  و شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد و گفت: در اين جلسه آخرين وضعيت كنسرسيوم صادراتي پوشاك و اقدامات و فعاليت هاي صورت گرفته با حضور نمايندگان خوشه پوشاك استان البرز،نمايندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت و اتاق بازرگاني البرز بررسي شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي افزود: كنسرسيوم صادراتي، يك ائتلاف داوطلبانه از شركت هاست كه هدفش تبليغ و ترويج كالاها و ارائه خدمات اعضاي خود در خارج از كشور بوده و از طريق فعاليت هاي مشترك، صادرات محصولات را تسهيل مي كند.

فرشي با اشاره به اينكه بنگاه های کوچک و متوسط، اغلب با مشکلات قابل توجهی، به ویژه در ورود به بازارهای خارج از کشور، مواجه هستند،اظهار كرد: کنسرسیوم های صادراتی، نه تنها به اعضاي خود در زمینه حضور در صادرات کمک می کند، بلکه می تواند مزیت های قابل توجه دیگری را نیز به همراه داشته باشد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد:کاهش ریسک اعضای کنسرسیوم، صرفه جویی در زمان، هزینه‌های؛ اداری، حمل و نقل، انبار نمودن و در نهایت بهبود سودآوری از جمله مزیت های تشکیل کنسرسیوم های صادراتی است.

 

تاريخ: 1398/03/21  | ساعت: ١٣:١٦ | شناسه: ٦٣٠٨ | تعداد نمايش: 453


خروج