اخبار > بازدید صنعتگران آذربایجان شرقی از شهرک صنعتی بهارستان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید صنعتگران آذربایجان شرقی از شهرک صنعتی بهارستان البرز

جمعی از صاحبان واحدهاي توليدي استان آذربایجان شرقی در قالب یک تور صنعتي از شهرك صنعتي بهارستان در استان البرز بازديد كردند.

جمعی از صاحبان واحدهاي توليدي استان آذربایجان شرقی در قالب یک تور صنعتي از شهرك صنعتي بهارستان در استان البرز  بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ، در اجراي اين تور صنعتي كه به همت شركت شهرك هاي صنعتي البرز برگزار شد، صنعتگران آذربایجان شرقی با نحوه كار و فعاليت واحدهاي توليدي مستقر در اين شهرك آشنا شدند.

صنعتگران استان آذربایجان شرقی در این سفر از واحدهای صنعتی لاستیک ملل،  شركت دینام ،استام صنعت و پیشرو صنعت دقیق مستقر در شهرك صنعتی بهارستان ديدن كردند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در خصوص برگزاري اين تور صنعتي گفت: اين شركت همه ساله به منظور آشنايي هر چه بيشتر صنعتگران و صاحبان واحدهاي توليدي آنان را به بازديد از واحدهاي صنعتي و توليدي موفق و فعال در استان هاي مختلف كشور اعزام نموده  و پذیرای صنعتگران بازدیدکننده از سراسر کشور می باشد.

محمدامین فرشی افزود: بازديد توليد كنندگان از واحدهاي صنعتي موفق كشور آنان را با روش هاي نوين مديريتي و استفاده از تجهيزات جديد آشنا مي كند و مي تواند در ادامه مسير راهنماي بسيار خوبي براي تداوم كار و تلاش آنها باشد که این موضوع به صورت مداوم در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز پیگیری می شود.

تاريخ: 1398/03/21  | ساعت: ١٢:٤٠ | شناسه: ٦٣٠١ | تعداد نمايش: 422


خروج