اخبار > برگزاری تور صنعتی شركت هاي دانش بنيان استان البرز و بازديد از شهرك صنعتي سمين دشت و نمايشگاه اينوتكس
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری تور صنعتی شركت هاي دانش بنيان استان البرز و بازديد از شهرك صنعتي سمين دشت و نمايشگاه اينوتكس

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاری تور صنعتی واحدهاي دانش بنيان،بازدید از واحد صنعتي سان پلاستيك و نمايشگاه اينوتكس خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاری تور صنعتی  واحدهاي دانش بنيان،بازدید از  واحد صنعتي سان پلاستيك و نمايشگاه اينوتكس خبر داد.

 به گزارش روابط‌عمومی شركت شهرك‌های صنعتی استان البرز، محمد امين فرشي در اين زمينه اظهار کرد: جمعی از مدیران و كاركنان واحدهای صنعتی و نیز مدیران واحدهای دانش بنيان  استان البرز از شهرك صنعتي سيمين دشت و نمايشگاه اينوتكس بازديد كردند.

 فرشي، هدف از برگزاری این تور صنعتی را آشنایی واحدهای صنعتی با تامین‌كنندگان مواد اولیه عنوان و افزود: ارتباط خوشه‌ای برای هر دو بخش مفید و سودمند است و اگر این حقیقت توسط هر دو بخش درك شود،توسعه صنعت با حداكثر سرعت انجام خواهد شد.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي اظهار کرد: امسال برگزاری تور صنعتی جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده شركت شهرك‌های صنعتی استان البرزاست كه در ضمن با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده در سال‌جاری تا به امروز، سه تور صنعتی برگزار شده است.

 وی، هدف اصلی از برگزاری تورهای صنعتی را آشنا شدن واحدهای صنعتی با تامین‌كنندگان مواد اولیه، صنایع بزرگ و مختلف کشور،آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور، استفاده از تجارب واحدهای صنعتی بزرگ و غیره عنوان كرد و افزود:شركت شهرك‌های صنعتی استان البرز سالانه تورهای متعددی را با اهداف مختلف برگزار می‌كند و تا پایان امسال نیز برگزاری 17 تور صنعتی دیگر جزو برنامه‌های این شركت است.

فرشي خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرای چنین برنامه‌هایی سرمایه‌گذاران و مدیران واحدهای صنعتی با تكنولوژی‌های جدید آشنا شده و تعامل و روابط كاری آن‌ها با صاحبان صنایع موفق در نقاط مختلف كشور گسترش یابد و به تبع آن شاهد پیشرفت صنعتی و توسعه پایدار استان البرز باشیم.

 

تاريخ: 1398/03/20  | ساعت: ١١:٣٨ | شناسه: ٦٢٨٦ | تعداد نمايش: 386


خروج