اخبار > پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام 15 خرداد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام 15 خرداد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با صدور پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) تسليت گفته و وياد و خاطره قیام خونین 15خرداد راگرامي داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با صدور پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) تسليت گفته و وياد و خاطره قیام خونین 15خرداد راگرامي داشت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز متن پیام محمدامین فرشی به شرح ذیل است:

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یادآور حماسه های جاودان ملت غیور ایران اسلامی در عشق به آن رهبر فرزانه است و روز ماتم ملت در سوگ جانگداز فراق محبوب خود و وداع با مقتدای خویش و روز عزای پیر و جوان در ایران اسلامی است.مردی که با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسين (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه که با اختيار،مسير فردوس برين گيرند.

خداوند منان را سپاسگزاریم که در پرتو اندیشه و آرمان های حضرت امام(ره) و نیز در سایه ولایت و رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و درک بصیرت بالا و تعهد خلل ناپذیر پیروان امام و رهبری، کشور عزیزمان، ایران اسلامی در سایه همدلی و همزبانی بین دولت و ملت، با عزت و سر افرازی، قدرتمند تر و پرآوازه تر از گذشته به پیش می رود.

اینجانب و جامعه صنعتی استان البرز در سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام عزیز که با شمیم عطر روح انگیز امید و انتظار حضرت امام عصر (عج) عجین گشته یاد و خاطره شهدای یوم الله 15 خرداد را گرامی می داریم.

تاريخ: 1398/03/13  | ساعت: ١٢:٠٥ | شناسه: ٦٢٤٨ | تعداد نمايش: 446


خروج