اخبار > تامین مالی واحدهای تولیدی زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز:

تامین مالی واحدهای تولیدی زمینه ساز ایجاد رونق اقتصادی است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تامین مالی و ارائه تسهیلات مناسب به واحدهای تولیدی و صنعتی را یکی از عوامل ایجاد رونق اقتصادی عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تامین مالی و ارائه تسهیلات مناسب به واحدهای تولیدی و صنعتی را یکی از  عوامل ایجاد رونق اقتصادی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، محمد امین فرشی با بیان اینکه نوسانات یکسال گذشته نرخ ارز و متعاقب آن افزایش چند برابری قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید ،ضرورت افزایش سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی و را دوچندان ساخته است،اظهار کرد: مشکلات تامین مالی و نقدینگی از مهمترین دغدغه ها و چالش ها در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی است.

وی ادامه داد: رونق تولید مستلزم همراهی و همکاری همه بخش های تاثیر گذار در زمینه تولید و اشتغال بوده و اختصاص سهم بیشتری از تسهیلات پرداختی بانکها به بخش های تولیدی و صنعتی کشور یکی از مهمترین راهکارهای موفقیت کشور در جنگ اقتصادی اخیر است.

فرشی خاطرنشان کرد: شرکت شهرکهای صنعتي استان البرز بعنوان متولی اصلی بخش صنعت تمام تلاش خود را جهت حمایت از واحدهای فعال و نیازمند تسهیلات به کار خواهد گرفت تا منابع موجود به نحو مطلوبی در اختیار صنعتگران و تولید کنندگان واقعی قرار گیرد.

تاريخ: 1398/03/12  | ساعت: ١٢:٠٢ | شناسه: ٦٢٣٩ | تعداد نمايش: 378


خروج