اخبار > ۴۱ واحد صنعتی در تملک بانک‌های استان البرز به سرمایه‌گذاران واگذار شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

۴۱ واحد صنعتی در تملک بانک‌های استان البرز به سرمایه‌گذاران واگذار شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ‌البرز گفت: ۴۱ واحد صنعتی در استان از میزان کل واحد‌های تحت تملک بانک‌ها به سرمایه‌گذاران واگذار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ‌البرز گفت: ۴۱ واحد صنعتی در استان از میزان کل واحد‌های تحت تملک بانک‌ها به سرمایه‌گذاران واگذار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز ، محمد امین فرشی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد اظهار داشت: البرز در سال‌های قبل دومین استان در زمینه تحت تملک گرفتن  واحد‌های صنعتی توسط بانک‌ها بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه 153 واحد تحت تملک بانکها در استان البرز در سال گذشته  شناسایی شد،بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته در شرایط کنونی  41 واحد صنعتی در استان البرز از میزان کل واحد‌های تحت تملک بانک‌ها به سرمایه گذاران واگذار و  باز فعال و در چرخه تولید قرار گرفت که دو واحد از آنها در سطح واحد‌های صنعتی تراز اول و جهانی است.

فرشی با بیان اینکه نرم افزاری برای بهره برداری از  واحد‌های صنعتی تحت تملک بانکها تهیه شده است،گفت: تمام مشخصات واحد‌های صنعتی تحت تملک بانکها در این سامانه قرار گرفته که میزان زمان مورد نیاز برای تملک توسط سرمایه‌گذاران کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه تلاش برای واگذاری واحد‌های صنعتی تحت تملک بانکها در استان ادامه دارد،عنوان کرد: سرمایه‌گذاران که تمایل به تملک واحد‌های صنعتی تحت تملک بانکها دارند می توانند در این زمینه وارد شوند،با سیاست‌ها و دستورات استاندار البرز سرمایه گذاران در این حوزه به طور ویژه مورد حمایت قرار می‌گیرند.

تاريخ: 1398/03/11  | ساعت: ٠٧:٠١ | شناسه: ٦٢٠٣ | تعداد نمايش: 375


خروج