اخبار > البرز دومین استان کشور در تملک واحدهای صنعتی است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

البرز دومین استان کشور در تملک واحدهای صنعتی است

مدیر عامل شهرک های صنعتی استان البرز گفت: البرز در سال گذشته دومین استان در زمینه تملک واحدهای صنعتی توسط بانک ها بود.

مدیر عامل شهرک های صنعتی استان البرز گفت: البرز در سال گذشته دومین استان در زمینه تملک واحدهای صنعتی توسط بانک ها بود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، محمد امین فرشی روز یکشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: موضوع بهره برداری از واحدهای غیر فعال سال گذشته برای استان البرز تعهد شد.

وی  با بیان اینکه ۱۵۳ واحد تحت تملک بانک ها در استان البرز در سال گذشته  شناسایی شد، ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته در شرایط کنونی  ۴۱ واحد صنعتی در استان البرز از میزان کل واحدهای تحت تملک بانک ها به سرمایه گذاران واگذار و  در چرخه تولید قرار گرفت که 2 واحد از آنها در سطح واحدهای صنعتی تراز اول و جهانی است.


فرشی با بیان اینکه نرم افزاری برای بهره برداری از  واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها تهیه شده است گفت: تمام مشخصات واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها در این سامانه قرار گرفته که دراختیار عموم قرارمی گیرد.


مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه تلاش ها دراین زمینه در البرز ادامه دارد، گفت: سرمایه‌گذاران که تمایل به تملک واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها دارند می توانند در این زمینه وارد شوند، با دستور استاندار البرز سرمایه گذاران در این حوزه به صورت ویژه مورد حمایت قرار می گیرند.

تاريخ: 1398/03/07  | ساعت: ٠٨:٥١ | شناسه: ٦١٧٤ | تعداد نمايش: 361


خروج