اخبار > از تمام ظرفیت‌های قانونی برای رونق تولید و اشتغال استفاده می کنیم
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز :

از تمام ظرفیت‌های قانونی برای رونق تولید و اشتغال استفاده می کنیم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز رفع موانع تولید در راستای حمایت از رونق تولید و اعمال سياست هاي حمايتي از سرمايه گذاران و فعالان توليدي را از مهمترین برنامه‌های امسال این شرکت اعلام کرد و گفت: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای رونق تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی استفاده می کنیم .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز رفع موانع تولید در راستای حمایت از رونق تولید و اعمال سياست هاي حمايتي از سرمايه گذاران و فعالان توليدي  را از مهمترین برنامه‌های امسال این شرکت اعلام کرد و گفت: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای رونق تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی استفاده می کنیم .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، محمدامین فرشی افزود: تسهيل در امور مربوط به متقاضيان و سرمايه گذاران،توسعه و تكميل زيرساخت ها،رصد و پايش روزانه وضعيت واحد هاي صنعتي با هدف احصاي مشكلات و تلاش در جهت رفع آنها و نيز پيگيري مشكلات واحد هاي صنعتي امسال با جديت در دستوركار قرار دارد.

وي به ظرفیت ایجاد شده در قالب شهرک ها و نواحی صنعتی استان البرز برای جذب سرمایه گذار و ایجاد رونق توليد، اشاره کرد و گفت: هم اکنون بستر هاي لازم  برای استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان البرز ایجاد شده و با فراهم بودن امکانات زیربنایی آماده جذب سرمایه گذار و اشتغال پایدار هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز اظهار امیدواری کرد:با هم افزايي و مشاركت نهادهای ذیربط و تسهیل امور مربوط به تولید، شاهد تحقق بيش از پيش فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر  رونق توليد  کشور باشيم .

تاريخ: 1398/03/05  | ساعت: ١٢:٠٠ | شناسه: ٦١٦٩ | تعداد نمايش: 379


خروج