اخبار > باز فعال کردن واحدهای راکد با نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز مطرح کرد:

باز فعال کردن واحدهای راکد با نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: احیای شرکت های نیمه فعال و باز فعال کردن واحدهای راکد با نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان در سال 98 خواهد بود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: احیای شرکت های نیمه فعال و باز فعال کردن واحدهای راکد با نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان در سال 98 خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، محمد امین فرشی افزود: حفظ و افزایش اشتغال، رفع موانع تولید، حمایت از طرح‌ها و باز فعال کردن واحدهای نیمه فعال از دیگر برنامه های شرکت شهرک های صنعتی استان در سال جاری است.


فرشی گفت: با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، با اختیاراتی که از سوی رئیس جمهوری به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به استان ها واگذار شده مصوبات این کارگروه در زمان کوتاهی عملیاتی می شود.

وی اعطای تسهیلات در قالب طرح رونق تولید را از دیگر برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز برای بازگشت دوباره واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید عنوان و خاطر نشان کرد: با هدف افزایش تولید از رشد چند برابری شهرک‌سازی، خدمات حمایتی صنایع خصوصی، توسعه شهرک‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار حمایت می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز افزود: در زمینه رونق فضای کسب و کار با حمایت از خوشه‌های صنعتی و همچنین ایجاد تورهای صنعتی و نمایشگاهی و تأمین اعتبار به تولیدکنندگان استان کمک می‌کنیم.

فرشی ادامه داد: در زمینه تولید بخش خصوصی صد قدم از بخش دولتی جلوتر است و در نظر داریم در سال جدید در حوزه‌ های شهرک‌های صنعتی همسو با سیاست‌ های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید در استان البرز برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امسال 700 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع داخلی این شرکت برای توسعه زیر ساخت های شهرک های صنعتی دراستان پیش بینی شده افزود: با هدف اجرای برنامه های حمایت از تولید ملی، از زمانی که سرمایه گذار و صنعتگر به شرکت شهرک های صنعتی استان البرز مراجعه می کند تا زمان شروع تولید و آغاز بهره برداری و نیز در شرایط بحران، همراه و هم پای تولیدکننده هستیم.

تاريخ: 1398/02/31  | ساعت: ١١:٣٥ | شناسه: ٦١٣٨ | تعداد نمايش: 632


خروج