اخبار > سال 98 نوید بخش رونق صنعت در استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز مطرح کرد:

سال 98 نوید بخش رونق صنعت در استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز گفت: با توجه به طرح های توسعه ای مختلفی که در شهرک های صنعتي این استان اجرا مي شود، سال 98 نوید بخش رونق صنعت در استان البرزاست.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: با توجه به طرح های توسعه ای مختلفی که در شهرک های صنعتي این استان اجرا مي شود، سال 98 نوید بخش رونق صنعت در استان البرزاست.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي افزود: شعار 'رونق تولید' که از سوی رهبر معظم انقلاب در سال 98 نامگذاری شد، بسیار راهگشا و اساسی برای صنعت کشور و به تبع آن صنایع این استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: امسال بر اساس هدف گذاری که شركت شهركهاي صنعتي استان در راستای سیاست های سازمان مطبوع برنامه ریزی کرده حمایت از سرمایه و سرمایه گذاران و حفظ وضعیت موجود و ارتقای آن از اولویت‌های بخش صنعتدر شهركهاي صنعتي استان البرز است.
فرشي ادامه داد: حفظ سرمایه موجود، اشتغال، رفع موانع تولید و همچنین حمایت از طرح‌های و باز فعال كردن واحدهاي نيمه فعال در دستور کار این اداره قرار دارد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بیان کرد: حمايتهاي بسیار خوبی در  راستاي توسعه شهركها و برنامه هاي عمراني در دست اجرا است که امسال به نتیجه می رسد و امیدوارم اشتغالزایی مستقیم قابل توجهي برای جوانان این استان ایجاد شود.

این مسئول با اشاره به اینکه البرز یکی از قطب ‌های صنعت در سطح کشور است، یادآور شد: احیای شرکت های نيمه فعال و باز فعال كردن واحدهاي راكد، نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید در صنعت استان در سال 98 است.

وی عنوان کرد: با اختیاراتی که از سوی رئیس جمهوری به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به استان ها واگذار شده است مصوبات این کارگروه در زمان کوتاهی عملیاتی می شود.

وی افزود: اعطای تسهیلات در قالب طرح رونق تولید در کنار تسهیلات سامانه بهين ياب در حال برنامه ریزی است.

 

تاريخ: 1398/02/29  | ساعت: ٠٧:٠٨ | شناسه: ٦١٠٠ | تعداد نمايش: 387


خروج