اخبار > توسعه شهرک‌های صنعتی جهت بهبود فضای کسب و کار در استان البرز اجرایی می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

توسعه شهرک‌های صنعتی جهت بهبود فضای کسب و کار در استان البرز اجرایی می‌شود

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان البرز با اشاره به ضرورت رونق تولید گفت: جهت افزایش تولید از رشد چند برابری شهرک‌سازی، خدمات حمایتی صنایع خصوصی، توسعه شهرک‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان البرزبا اشاره به ضرورت رونق تولید گفت: جهت افزایش تولید از رشد چند برابری شهرک‌سازی، خدمات حمایتی صنایع خصوصی، توسعه شهرک‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار حمایت می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در حاشيه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه  تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز اظهار داشت: مدیران باید میز کار خود را به داخل واحدهای صنعتی و محیط‌های کسب و کار بکشانند و از تولید حمایت کنند.

 وی بیان کرد: در زمینه تولید بخش خصوصی صد قدم از بخش دولتی جلوتر است و در نظر داریم در سال جدید در حوزه‌های شهرک‌های صنعتی همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید در استان البرزبرنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان البرزبا اشاره به ضرورت تحقق رونق تولید ادامه داد: جهت افزایش تولید از رشد چند برابری شهرک‌سازی، خدمات حمایتی صنایع خصوصی، توسعه شهرک‌های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار حمایت می‌کنیم.

وي به وجود ظرفیت‌های صنفی و واحدهای صنعتی استان ر اشاره کرد و گفت: در زمینه رونق فضای کسب و کار با حمایت از خوشه‌های صنعتی و همچنین ایجاد تورهای صنعتی و نمایشگاهی و تأمین اعتبار به تولیدکنندگان استان کمک می‌کنیم.

فرشي همچنین بیان کرد: رشد و حرکت در بخش خصوصی ایجاد شده و در حال حاضر محصولات منحصر به فردی در کشور تولید می‌شود و بسیاری از کالاهایی که با برند خارجی مصرف می‌شود در کشور خودمان تولید شده و تنها با برچسب خارجی در بازار عرضه می‌شود.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان البرزبا اشاره به اینکه گذر از تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی اندك زماني طول نمی‌کشد خاطرنشان کرد: باید از این فضا و ظرفیت‌های بی‌نظیر و بی‌بدیل در زمینه تولید در استان استفاده کنیم تا بتوانیم زمینه توسعه را فراهم کنیم.

تاريخ: 1398/02/28  | ساعت: ٠٦:٣٧ | شناسه: ٦٠٧٠ | تعداد نمايش: 295


خروج