اخبار > برگزاري تور صنايع غذايي در استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري تور صنايع غذايي در استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز خبر داد: برگزاری تور صنعتی مدیران صنايع غذايي استان در شهرک‌های صنعتی نظرآباد و سپهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از برگزاری تور صنعتی مدیران صنايع غذايي استان در شهرک‌های صنعتی نظرآباد و سپهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،فرشی با اعلام این خبر اظهار داشت: با هدف بازدید از توانمندی‌ها و انتقال تجربیات بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی کشور و همچنین ارتقاء سطح دانش، جمعی از مدیران واحدهای صنايع غذايي، مشاورین صنعتی، کارشناسان صنایع کوچک این شرکت در قالب تور صنعتی از واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان بازدید کردند.

محمد امين فرشي افزود: در این تور صنعتی طی جلسات کارشناسی با مدیران مجتمع تولیدی صنایع غذایی و برتر نوشا دلارام (توليدي دمنوش گياهي)، صنايع غذايي برتر بنادو( توليدي ناگت مرغ)، فركتوز ناب ( توليد نشاسته) از نزدیک با نحوه و چگونگی تامین مواد اولیه، فرآیند تولید، بازاریابی و فروش، خدمات مشاوره و فنی اعتباری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی با مثبت ارزیابی کردن دستاوردهای این تورخاطرنشان کرد: همواره با برقراری ارتباط با فعالان بخش‌های فنی و صنعتی و انتقال تجربیات به دست آمده در واحدهاي توليدي ديگر در استان، ضمن تسریع در خدمت‌رسانی و رفع مشکلات  صنايع غذايي استان، موجبات همکاری متقابل و انتقال دانش نیز فراهم مي گرديد.

تاريخ: 1398/02/18  | ساعت: ٠٩:٢٠ | شناسه: ٥٩٧٣ | تعداد نمايش: 343


خروج