اخبار > برگزاری مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی کوثر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی کوثر

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی کوثر خبر داد و گفت: این مانور با هدف آمادگی هر چه بیشتر نیروهای آتش نشان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از برگزاری مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی کوثر خبر داد و گفت: این مانور با هدف آمادگی هر چه  بیشتر نیروهای آتش نشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز،محمدامین فرشی با بیان اینکه  برگزاری مانورهای آتش نشانی فرصت مناسبی برای نشان دادن آمادگی نیروهای آتش نشان در حفاظت از سرمایه های صنعتگران در شهرکهاست،افزود: یکی از روش های مورد قبول استانداردهای آتشنشانی برای انجام بهتر امور ایمنی، تمرینات عملیاتی است که طی آن آتش نشانان بر اساس استاندارد های موجود به مرور وظایف خود پرداخته و در پایان عملیات با انجام پایش و ممیزی کردن به هدف نهایی که همان ایمنی بیشتر است دست می‌یابند.

وی با بیان اینکه مانور آتش نشانی در شهرک صنعتی با حضور مدیرHSEE و مدیران شهرک صنعتی کوثر و کارکنان آتش نشانی شهرک و  با هدف آمادگی جهت مقابله با هر گونه حوادث احتمالی برگزار شد،افزود: این مانور در جهت بالا بردن ضریب امنیت شهرک ها ، توان سنجی ، آمادگی و آموزش نیروهای آتش نشانی در زمان حریق و حوادث مشابه برگزار شد .

فرشی خاطرنشان کرد: آشنایی کامل نیروهای آتش نشان مستقر در شهرک با انواع حریق و روش های مقابله با آنها، آموزش کامل استفاده از امکانات آتش نشانی موجود در ایستگاه و نحوه کار با تجهیزات خودرو آتش نشانی و همچنین شناسایی نقاط و گلوگاه های حساس و حادثه خیز شهرک از جمله نتایج برگزاری این مانور بود.

تاريخ: 1398/02/11  | ساعت: ١٢:٣٩ | شناسه: ٥٨٨٣ | تعداد نمايش: 362


خروج