اخبار > بازدید نماینده مردم كرج، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی كوثر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید نماینده مردم كرج، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی كوثر

نماینده مردم كرج، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی كوثر بازدید كرد.

نماینده مردم كرج، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی كوثر بازدید كرد.

به گزارش روابط عمومی شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد جواد كوليوند در اين بازديد كه با همراهي مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، فرماندار و جمعی از مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان اشتهارد انجام شد، از روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني و طرح توسعه شهرك صنعتي كوثر و همچنين دو واحد تولیدی "سبز دانه" فعال در حوزه مواد غذايي و "مبارز" توليد كننده لوازم ورزشي مستقر در اين شهرك صنعتي ديدن كردند.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در جريان اين بازديد اظهار داشت: سیاست دولت در شرکت شهرک‌های صنعتی مبتنی بر ایجاد توازن و عدالت در توسعه صنعتی است و این شهرک با توجه به موقعیت خوب از لحاظ مکانی و زیرساخت ایجاد شده، بستر مناسبی برای استقرار واحدهای صنعتی است.

محمد امين بزازي‌پور فرشي افزود: حمایت از طرح رونق اقتصادی، رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال پایدار و کمک به راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت‌های اساسی و مورد تأکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که این مهم باید با جدیت بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال رونق توليد پیگیری شود.

نماینده مردم كرج، فرديس و آسارا در مجلس شورای اسلامی نيز در اين بازديد نگرش نمایندگان به صنعت و تولید در کشور را مثبت و حمايتگر خواند.

محمد جواد كوليوند تأكيد كرد: در کنار تلاش دولت و مجلس برای حل مشکلات بخش تولید، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال که دغدغه اصلی دولت، مجلس و مسئولان کشور است، سرمایه‌گذاران واحدهای تولیدی نيز باید به سمت تولید باکیفیت و رقابت پذیر رفته و زمینه صادرات محور شدن را در دستور کار داشته باشند.

تاريخ: 1398/02/11  | ساعت: ٠٧:٢١ | شناسه: ٥٨٧٠ | تعداد نمايش: 649


خروج