اخبار > صنايع متقاضي تسهيلات در سايت بهين‌ ياب ثبت‌ نام كنند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز:

صنايع متقاضي تسهيلات در سايت بهين‌ ياب ثبت‌ نام كنند

محمد امين بزازي‌پور فرشي استمرار و حفظ توليد و اشتغال در طرح‌هاي صنعتي و نيز مجهز كردن خط توليد به تجهيزات و فنآوري‌هاي مدرن و نوسازي و بازسازي فنآوري ماشين‌آلات خط توليد را از اهداف اعطاي تسهيلات اعلام كرد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از صاحبان واحدهاي صنعتي نيازمند تسهيلات خواست تا با مراجعه به سايت بهين‌ ياب، براي ثبت‌ نام اقدام كنند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين بزازي‌پور فرشي با يادآوري اين‌كه اين شركت در جذب اعتبارات طرح كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع  در سال گذشته اقدامات قابل توجهي صورت داده است، گفت: بر اساس ارزيابي‌ها، اين شركت در سه‌ ماه پاياني سال گذشته، عملكرد مناسبي را در معرفي واحدهاي صنعتي به بانك‌ها داشته است.

وی افزود: اعطاي تسهيلات بانكي در قالب طرح نوسازي و تجديد ساختار صنايع و نيز تسهيلات سرمايه در گردش به واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان در راستاي تقويت و حمايت از صنايع كوچك انجام مي‌شود.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، استمرار و حفظ توليد و اشتغال در طرح‌هاي صنعتي و نيز مجهز كردن خط توليد به تجهيزات و فنآوري‌هاي مدرن و نوسازي و بازسازي فنآوري ماشين‌آلات خط توليد را از اهداف اعطاي تسهيلات اعلام كرد.

بزازي‌پور فرشي با بيان اين‌كه امسال وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و رونق توليد واحدهای صنعتی و نيز خروج از ركود، اختصاص تسهيلات قابل توجهي را براي احياء و فعال سازي واحدهاي صنعتي درنظر گرفته است، اضافه كرد: اين تسهيلات متناسب با ظرفيت استان‌ها اختصاص خواهد يافت.

وي واحدهاي صنعتي راكد، واحدهاي نيمه ظرفيت و نيز واحدهاي صنعتي درحال ساخت كه داراي بيش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی باشند و تا پايان امسال به توليد برسند را مشمول حمايت ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي عنوان‌ كرد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: صاحبان واحدهای تولیدی درحال ساخت كه به لحاظ فيزيكي ۶۰ درصد پیشرفت دارد و واحدهای صنایع کوچک و متوسط با كمتر از 100 نفر اشتغال كه جزء واحدهاي راكد يا نيمه ظرفيت قرار دارند، برای بهره‌مندي از اين تسهيلات به سایت "بهین یاب" به نشاني www.behinyab.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

تاريخ: 1398/02/04  | ساعت: ٠٧:١٦ | شناسه: ٥٧٩١ | تعداد نمايش: 321


خروج