اخبار > برنامه‌ريزي براي به بهره‌برداري رسيدن 100 طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز اعلام كرد:

برنامه‌ريزي براي به بهره‌برداري رسيدن 100 طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان البرز

محمد امين بزازي‌پور فرشي با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام "رونق توليد" و ضرورت توجه به آن گفت: شعار رونق تولید شاخصه قدرت نرم کشور است و با تعطیلی و رکود واحدهای تولیدی، وارادات بی‌رویه و قاچاق کالا در تعارض است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده توسط اين شركت، پيش‌بيني مي‌كنيم تا پايان سال جاري تعداد 100 طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه به بهره‌برداري برسد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين بزازي‌پور فرشي با اشاره به نامگذاري سال جاري به نام "رونق توليد" و ضرورت توجه به آن افزود: شعار رونق تولید شاخصه قدرت نرم کشور است و با تعطیلی و رکود واحدهای تولیدی، وارادات بی‌رویه و قاچاق کالا در تعارض است.

وي با بيان اين‌كه گفتمان تولید، نیازمند توجه به افزایش تولید، ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدکنندگان است، اضافه كرد: "رونق تولید" نسبت معکوس با "تحریم اقتصادی" دارد؛ یعنی هرگاه رونق اقتصادی محقق شود، آثار تحریمی سیر نزولی پیدا می‌کند.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز به اقدامات در دستور كار اين شركت براي تحقق شعار سال اشاره كرد و ادامه داد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده توسط كارشناسان اين شركت، پيش‌بيني ما اين است كه تا پايان سال 1398 تعداد 100 طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان البرز به بهره‌برداري برسد.

بزازي‌پور فرشي با تأكيد بر حمايت از طرح‌هاي صنعتي و اشتغال زا افزود: با بهره‌برداري از اين طرح‌هاي صنعتي، زمينه ايجاد اشتغال براي بيش از 2 هزار نفر فراهم مي‌شود.

وي خاطرنشان كرد: در سال گذشته بيش از 150 طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان البرز به بهره‌برداري رسيد كه زمينه ايجاد اشتغال بالغ بر 4 هزار نفر را فراهم كرد.

تاريخ: 1398/01/31  | ساعت: ١٢:٥٨ | شناسه: ٥٧٥١ | تعداد نمايش: 350


خروج